کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، دست یابی به زندگی رویایی – برایان تریسی

۱۲,۰۰۰ تومان

خرید

دست یابی به زندگی رویایی – برایان تریسی

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 01:23:00 537 - 5 از 1 رای 5020

توضیحات

دست یابی به زندگی رویایی – برایان تریسی

شما مهمترین شخص در کل جهان هستید 

عزت نفس شما، کیفیت زندگی‌تان را تعیین می‌کند و میزان اهمیت دادن به خودتان، کیفیت زندگی‌تان را تعریف می‌کند. زمانیکه برای خودتان ارزش قائلید و خودتان را دوست دارید و به خودتان احترام می‌گذارید، اهداف بزرگی برای خودتون تعیین می‌کنید و پشتکار بیشتری خواهید داشت و به موفقیت‌های بیشتری می‌رسید. هرچقدر خودتان را بیشتر دوست داشته باشید، خوشحالتر خواهید بود.

افکار شما؛ تنها چیزی در این دنیا  می‌باشد که می‌توانید آن را کنترل کنید. اگر بتوانید طرز فکر و نگرش‌تان را نسبت به رویدادها کنترل کنید، می‌توانید روی احساسات و کارها و زندگی آینده‌تان کنترل داشته باشید.

ارزشمندترین دارایی شما، توانایی کسب درآمدتان می‌باشد و توانایی کسب درآمد، مهمترین و ارزشمندترین دارایی مالی شماست. هربار مهارت جدیدی یاد می‌گیرید، توانایی کسب درآمدتان بیشتر می‌شود. افراد برتر در هر صنعت، همیشه بر روی فرصتهای اینده تمرکز می‌کنند.کیفیت بالای خدمات یا کالا، مهمترین فاکتور در موفقیت شغلی شماست.

باید شهامت  این را داشته باشید که بدون تضمین در پیروزی، دست به عمل بزنید. باید این شهامت را داشته باشید که در راستای اهدافتان گام بردارید و مهارت‌های خود را توسعه داده و با مشکلات روبرو شوید. این ویژگی موفقترین رهبران اقتصادی در طول تاریخ است.

در موفقیتهای آینده شما، محدودیتی وجود ندارد.برای مطالعه زندگینامه برایان تریسی روی لینک کلیک کنید. 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام