کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، زندگی در فراوانی - جول اوستین

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

زندگی در فراوانی - جول اوستین

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جول اوستین (Joel Osteen) شادن پژواک 00:26:54 153 - 5 از 1 رای 6922

توضیحات

زندگی در فراوانی - جول اوستین

شما آفریده شدید تا در فراوانی زندگی کنید

شما آفریده شدید تا در فراوانی زندگی کنید. کمبود، در سرنوشت شما نیست.باید ذهنیت کمبود را از بین ببرید و ذهنیت فراوانی را در خودتان به وجود بیاورید. خداوند راه هایی برای رشد شما در نظر دارد که توسط شغل یا تحصیلات شما محدود نمی‌شوند. اگر محدودیت ها را بردارید، خدا به شما فراتر از درآمد عادی، فراتر از حقوق عادی، فراتر از هر چیزی که تا حالا شاهدش بوده‌اید؛ به شما برکت می‌دهد.

خوشبختی ما، برای خدا لذت بخش است. خدا نیازهای ما را مطابق توانایی‌های خودش برطرف می‌کند. صرف اینکه شما راه رو نمی‌بینید، به این معنی نیست که خدا راهی ندارد. موقعیت شما شاید دائمی به نظر بیاد، ولی شما نمی‌توانید ببینید خدا پشت پرده در حال انجام چه کاری است.

زمانیکه خدا را در اولویت قرار دهید، نعمت‌های او به دنبال شما خواهند امد و شما را غافلگیر خواهند کرد. درهایی به بزرگی که هیچوقت تصورش را هم نمی‌کردید را باز خواهد کرد. رویای خدا برای زندگی شما، از رویای خودتان خیلی بزرگ‌تر است. 

ایمان خودتان را حفظ کنید و به انجام کار درست ادامه دهید، ناگهان بیش از اندازه کافی خواهید داشت. پیامبران امدند تا ما در فراوانی و فزونی زندگی کنیم. این فراوانی یعنی فراوانی شادی، فراوانی سلامتی، فراوانی توانایی، فراوانی فرصت‌ها، فراوانی خلاقیت، فراوانی شجاعت. 

جول اوستین توصیه می کند باید به خدا احترام بذارید و از او راهنمایی بخواهید، در مورد آرزوهایی که دارید به خدا  اعتماد کنید.خدا را در اولویت اول بذارید. خدا درهایی را برای شما باز می‌کند که فکرش را هم نمی‌کردید

 

ذهنیت کمبود را از بین ببرید و ذهنیت فراوانی رو در خودتان ایجاد کنید. به لطف خدا، احترام، ثروت و زندگی طولانی با برکت و سرشار از خوشی خواهید داشت. 

 

978-622-6571-88-3    شماره شابک

 

 

 

 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام