کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، مفهوم نوین پیروزی - برایان تریسی

۷,۰۰۰ تومان

خرید

مفهوم نوین پیروزی - برایان تریسی

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 00:17:32 76/9 - 1.5 از 4 رای 12367

توضیحات

مفهوم نوین پیروزی - برایان تریسی

جدیدترین عوامل کشف شده در موفقیت فردی و حرفه ای

 

بدست آوردن موفقیت های شخصی و حرفه ای، موفقیت های خانوادگی و مالی، در تمام طول تاریخ، دغدعه‌ی اصلی مردم بوده است. برایان تریسی ، استاد فروش و موفقیت می گوید ایجاد تغییرات کوچک در توانایی‌های فردی، می تواند منجر به تغییرات بزرگی در زندگی و کسب و کار شما شود.

در ویدیوی کوتاه 17 دقیقه ای "مفهوم نوین پیروزی"، تریسی برای شما از مهارتهای کلیدی صحبت می کند. یعنی یکی از جدیدترین اکتشافات در مبحث موفقیت‌های تجاری و شخصی را توضیح می دهد. این «مهارتهای کلیدی» در دسته‌ی حیاتی‌ طبقه‌بندی می شود. چون شکست یا پیروزی یک فرد در جنبه های مد نظر زندگی اش وابسته به آنها‌ست. 

تریسی اعتقاد دارد شما یا مهارتهای کلیدی را خوب انجام میدهید و موفق می شوید، یا بد انجام می دهید و شکست‌ می خورید. ضعیفترین مهارت کلیدی در شما، بیشترین تأثیر را در موفقیت و درآمدتان دارد. اما این مهارت ها صرفا در زندگی شخصی کاربرد ندارند، بلکه روی موفقیت شغلی شما هم اثرگذار هستند. به شکلی که کسب و کارهایی که در رقابت با رقیبانشان  پیروز شدند، شرکت های خیلی خاص یا 100درصد بهتر از رقباشان نیستند. تنها اندکی تفاوت بین آنها وجود دارد.

برای مطالعه زندگینامه برایان تریسی روی لینک کلیک کنید. در سایت رسابوک تمام آثار برایان تریسی با موضوعات مختلف وجود دارد که می توانید با کلیک روی لینک مشاهده کنید. 

 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام