کریس وایدنر (Chris Widener)

کریس وایدنر (Chris Widener)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


کریس وایدنر (Chris Widener)

 

کریس وایدنر (Chris Widener) متولد 18 آوریل سال 1966سیاتل ایالت متحده می باشد،وی نویسنده آمریکایی و سخنران انگیزشی است. وایدنر چند کتاب در مورد انگیزه و کسب و کار نوشته است.

 

کریس وایدنر اولین بار در سال 1988 وارد صنعت سخن گفتن شد.Widener Community Network Business Network، یک شرکت چاپی که در اوایل دهه 1990 به نام Made for Success شناخته شد، شروع به کار کرد.

 

او در سال 2005 کتاب Twelve Pillars با جیم ران سخنرانی انگیزشی همکاری کرد. در سال 2009،  وایدنر به شرکای تجاری خود برای موفقیت موفقیت آمیز فروخت.

وایدنر میزبان چندین برنامه برای شبکه آموزش موفقیت آمیز بود منبع بهتر مورد نیاز که یک سایت تلویزیونی وب برای بازاریابی و محتوای انگیزشی بود.

 

کریس وایدنر یک مبارزات انتخاباتی را به عنوان جمهوری خواه مجلس سنا در سال 2010 در ایالت واشنگتن اجرا کرد که قبل از مقدماتی متوقف شد.

 

کتابشناسی

کریس وایدنر کتاب دوازده ستون موفقیت را با جیم ران نوشت و همچنین برای ادامه عنوان آن کتاب، کتاب بالاتر از همه را که در واقع جلد دوم دوازده ستون محسوب می شود را نوشت.

دیگر عناوین کریس وایدنر که توسط انتشارات شادن پژواک به کتاب صوتی تبدیل شده اند.

کتاب صوتی بالاتر از همه چیز 

کتاب صوتی قوانین رهبری

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های "کریس وایدنر" را ترجمه و به کتاب صوتی با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " کریس وایدنر "  را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

سایر آثار کریس وایدنر (Chris Widener)

حالت نمایش