کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی بالاتر از همه - کریس وایدنر

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی بالاتر از همه - کریس وایدنر

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
کریس وایدنر (Chris Widener) شادن پژواک 8 01:53:21 - 0.06250024 از 23 رای 17712

توضیحات

کتاب صوتی بالاتر از همه

 

مهم ترين اصل براي دستيابي به موفقيت ، نگهداري و لذت بردن از آن

 

کتاب بالاتر از همه به طور قطع یکی از تاثیرگذارترین و ارزشمندترین کتاب های کوتاهی است که تا به حال خوانده اید ؛ این کتاب  ذهن و دل و جانتان را به انگیزش و چالش می کشد. بدون تردید بالاتر از همه موفقیت و سعادت حقیقی را در زندگی شخصی و حرفه ای برایتان به ارمغان می آورد.

اصول موفقیت در طول تاریخ توسط کتاب‌های بیشماری ارائه شده است. بسیاری ادعا کرده‌‌اند که رمز و راز موفقیت را می‌دانند و صدالبته نظریه‌های خوبی را هم ابراز کرده‌اند. اما در جستجو برای اصول موفقیت، به پندی حکیمانه برخوردم؛ اندرزی که در كتاب «عهد عتیق» از زبان سلیمان نبی كه لقب ثروتمندترین فرد را داشته نقل شده است. نام او مترادف است با ثروت و خرد. آغاز‌اين اندرز چنین است: «بالاتر از همه ... »

کریس وایدنر نویسنده ای بزرگ ، سخنرانی توانا و یکی از مشاهیر دنیای تجارت است. استادان موفقیت و رشد فردی همچون زیگ زیگلر ، جان مکسول ، برایان تریسی ، جیم ران ، و دنیس ویتلی ، آثار کریس وایدنر را ستوده اند ، و بسیاری او را رهبر نسل جدید متخصصان رشد فردی به شمار می آورند. وی خالق شاهکارهایی همچون فرشته درون ، هنر تاثیرگذاری و دوازده ستون است که در زمره پرفروش ترین کتاب ها در سطح امریکا به شمار می روند

  • 1

(1395/03/30)

فوق العاده

  • 1

ارسال پیام