جونا برگر (Jonah Berger)

جونا برگر (Jonah Berger)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


بیوگرافی جونا برگر نویسنده کتاب پرفروش مسری 

 

جونا برگر استاد دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا است. او یک متخصص در زمینه تبلیغات شفاهی ، بازاریابی ویروسی ، تأثیر اجتماعی و روندهاست. جونا برگر نویسنده کتاب های "مسری: چرا محصول و ایده ها محبوب می شوند؟" و "نفوذ نامرئی: نیروهای پنهانی که رفتار را شکل می دهند می باشد.

برگر دکترای خود را در رشته بازاریابی از دانشکده تحصیلات تکمیلی استنفورد و لیسانس خود را هم از همین دانشگاه در رشته قضاوت و تصمیم گیری انسانی بدست آورده است. گزارشهای متداولی از تحقیقات وی اغلب در نشریاتی همانند نیویورک تایمز ، وال استریت ژورنال ، ان پی آر، ساینس ، هاروارد بیزنس ریویو ، نقد و بررسی مدیریت ام آی تی اسلُوان، وایِرد ، بلومبرگ بیزنس ویک، آتلانتیک و اکونومیست ارائه می شود. برگر مرتباً درباره روانشناسی ، بازاریابی ، تأثیر اجتماعی و ویروسی به عنوان یک چهره تاثیرگذار لینکدین می نویسد.

جونا برگر همچنین یک سخنران محبوب در کنفرانس ها و رویدادهای مهم است و اغلب برای شرکت هایی مانند گوگل ، ونگارد، جنرال موتورز ، فیس بوک ، یونیلور ، استی لادر ، مایکروسافت ، پروگرسیو، پورینا ، لینکدین و جنرال میلز مشورت ارائه می دهد.

 

تصویر 1: جونا برگر 

کتاب های جونا برگر

1- نفوذ نامرئی: عواملی پنهان در شکل گیری رفتار 

این کتاب در سال 2016 منتشر شد و یکی از پرفروش ترین عناوین نیویورک تایمز شد.

جونا برگر در ادامه ی کتاب اول و موفقیت آمیز خود "مسری"این بار هم سراغ بررسی عوامل تاثیرگذار بر رفتار انسانی رفته است . علوم انسانی و مطالعه رفتارهای انسان به ناچار برگرفته از محرک هایی است که بر رفتار انسان تاثیرگذار هستند و بسیار ناملموسند. همین عوامل باعث می شوند گاهی مانند دیگران عمل کنیم. گاهی اوقات هم این ما هستیم که اطرافیان خودمان را تأیید کرده یا از آن‌ها تقلید می‌کنیم. برعکس اوقاتی هم هست که ما متفاوت عمل کرده یا از انجام کاری خودداری می کنیم.کتاب نفوذ نامرئی در پی رازگشایی از همین موارد است. 

2- مسری: چرا محصول و ایده ها محبوب میشوند

کتاب مسری یا با نام کامل مسری: چرا محصول و ایده ها محبوب می شوند (۲۰۱۳) از کتاب های پرفروش در فهرست برترین های نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال به شمار می آید.

جونا برگر در کتاب معروف مسری، به رازهای موجود در پس انتقال‌های اجتماعی پرداخته است. او از نظر روانشناسی، پدیده هایی را بررسی می کند که در فراگیر شدن و پر فروش شدن بسیاری از محصولات و خدمات و ایده ها تاثیرگذار است. این کتاب همراه با داستان‌های جذاب و تحقیقات جامع ارایه شده است و یک ابزار ضروری برای کسانی است که می‌خواهند محصول یا ایده خود را در سطح وسیع منتشر کنند.

شما می توانید کتاب صوتی مسری (نسخه کامل) و کتابچه صوتی مسری (نسخه خلاصه) را از سایت رسابوک تهیه فرمایید. همچنین کتاب الکترونیک مسری (نسخه کتابچه) نیز در دسترس است. 

ویدیوی بازاریابی مسری با بهترین کیفیت و دوبله حرفه ای در اختیار عزیزان قرار گرفته است. شما می توانید نتیجه تحقیقات و یافته های جونا برگر را از زبان خودش در این ویدیو مشاهده کنید. 

کتاب مسری طی چند سالی که از انتشار آن می گذارد افتخارات متعددی را نیز کسب کرده است که عبارتند از:

o جایزه بهترین کتاب بازاریابی ، انجمن بازاریابی بِری-آمریکایی در سال 2014.

o بهترین کتاب آمازون در سال 2013

o بهترین کتاب صوتی آئودیبل در سال 2013

o فروش بیش از 300000 نسخه با ترجمه به بیش از 30 زبان در سراسر جهان

جونا برگر علاوه بر این دو کتاب، دهها مقاله در مجلات پیشروی روانشناسی ، بازاریابی و علوم عمومی منتشر کرده است.

 

 

سایر آثار جونا برگر (Jonah Berger)

حالت نمایش