کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک مدیر کارآمد - خلاقیت - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک مدیر کارآمد - خلاقیت - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 5 از 1 رای 11228

توضیحات

کتاب الکترونیک مدیر کارآمد - خلاقیت - برایان تریسی

مدیر کارآمد خلاقیت

اما این را به خاطر بسپارید که خلاقیت یک مهارت است.  مثل تایپ به وسیله ی ماشین تحریر یا راندن یک دوچرخه است. اگر شما روش های سیستماتیک خلاقیت را که قرار است راجع به آن در این جا صحبت کنیم را یاد بگیرید می توانید این مهارت را بیاموزید. این شبیه رمز یک قفل است، اگر رمز قفل را ندانید، شخصی قفلی را به شما می دهد و می توانید ساعت ها و ساعت ها و ساعت ها با آن کلنجار بروید و کاری از پیش نبرید.

 اما اگر فردی رمز آن را به شما بدهد می توانید آن را بچرخانید و دوباره آن را برعکس بچرخانید و قفل آن باز می شود. راههای تفکر خلاق هم خیلی به این جریان شبیه است. اگر شما از راههای تفکر خلاق بطور معمول استفاده کنید کاری که می کنید این است که مجموعه ای از ترکیبات را ایجاد می کنید که شما را قادر می سازد قفلی که مانع پیشرفت شما شده بود را باز کنید، شما را قادر می سازد موانعی که وجود دارند و شما را از دستیابی به حداکثر پتانسیلتان به عنوان یک فرد، یک مدیر یا یک صاحب شرکت باز می دارد را بگشایید.

 بیایید به تابلو نگاهی بیاندازیم و کمی راجع به خلاقیت صحبت کنیم. بیایید صحبت را با ساده ترین اصطلاحات ممکن شروع کنیم. اولین مورد از 21 ایده که فکر می کنم نقطه ی آغاز مهمی می باشد. زندگی نامه برایان تریسی را با کلیک روی لینک مطالعه کنید.  

ارسال پیام