گرنت کاردون (Grant Cardone)

گرنت کاردون (Grant Cardone)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


بیوگرافی گرنت کاردون، نویسنده کتاب قانون ده برابر 

بسیاری از افراد گرنت کاردون را به عنوان یک سخنران مباحث فروش می شناسند. با این حال جالب است که بدانید او موفق شده طی بیست سال گذشته یک امپراتوری املاک به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون دلار در قالب املاک خانوادگی در سراسر ایالت متحده ایجاد کند. اما قبل از همه ی امکاناتی که اکنون صاحبشان است، از قبیل هواپیماهای جت،  ماشین های لوکس و خانه های میلیون دلاری، کاردون یک بی خانمان معتاد بود . به زبان خودش " من هیچ عزت نفسی نداشتم و به خاطر وضعیتم حالم خیلی بد بود". 

تنها پنج سال بعد از مرخص شدن از مرکز بازپروری معتادان، کاردون تبدیل به یک میلیونر شد.او شاهد زنده ای است بر اینکه هر شخصی صرف نظر از شرایط کنونی یا گذشته ای که داشته می تواند موفق شود.کاردون فردی بسیار فعال است و همواره سعی دارد تا آخرین تجربیات و آموخته هایش را در عرصه های مختلف در اختیار علاقمندان بخصوص مدیران و کارآفرینان قرار بدهد.

در وب سایت او که در بخش شبکه های اجتماعی قابل دسترسی است بخش های متعددی مثل دانشگاه گرنت کاردون ، دوره های آموزشی مخصوص فروش او قرار دارد. در ادامه می‌توانید زندگی نامه کامل گرنت کاردون را مطالعه کنید و با آثار این نویسنده بزرگ آشنا شوید.

 

دوران کودکی 

گرنت کاردون متولد 21 مارس سال 1958 در شهر دریاچه چارلز، ایالت لوئیزیانای کشور ایالات متحده آمریکا می باشد. او در دوران کودکی خود همراه با پدرش برای دیدن انواع و اقسام املاک می رفت و همین فعالیت تبدیل به تفریحی خانوادگی برای آنها شد. کنجکاوی کاردون نسبت به املاک و خرید آن از همان دوران شروع شد و تا امروز هم ادامه داشته است.

 

تصویر 1: گرنت کاردون 

جوانی و شغل 

کاردون در سن 22 سالگی از دانشگاه ایالتی مک لین با مدرک حسابداری فارغ التحصیل شد و دنبال این بود که به سرعت وارد بازار خرید و فروش مسکن شود . اما این خواسته چند سالی به تعویق افتاد تا او پول لازم را برای انجام معاملات پس انداز کند. البته در این مدت بی کار ننشست و تا می توانست راجع به بازار ملک مطالعه می کرد. 

اولین معامله خود را هفت سال بعد از اتمام تحصیل انجام داد و امروزه صاحب هلدینگ های متعدد مستغلات در ایالت های آلاباما, آریزونا،تنسی، کارولینای شمالی، فلوریدا و سایر نقاط کشور می باشد.

کاردون در سال 2004 با النا لیونز ازدواج کرد و دو فرزند به نام های اسکارلت و سابرینا دارد. همچنین او راز موفقیتش را در مهار اعتیاد و تمرکز کردن ذهن بر کسب و کار می داند. 

کاردون، مربی فروش و کارآفرینی است که در املاک و مستغلات و صنعت خودرو کار کرده است. او با شرکت هایی که در فهرست 100 تایی های فورچون جا دارند مانند گوگل، ولس فارگو و فورد مشغول به کار بوده است تا پردازش های فروش را بهبود بخشیده و تجربه مشتریان را ارتقا بدهند. 

کاردون همچنین صاحب یک شبکه دیجیتالی برای کارآفرینان، صاحبان کسب و کار و افراد موفق است، جایی که به هدایت میزبانان پرداخته و امور اجرایی برنامه های آنان را تعیین کرده و به افراد کمک می کند تا هر کاری را که برای موفقیت در زندگی لازم دارند انجام دهند.

 

نقل قول های گرنت کاردون

در این قسمت، نقل قول های الهام بخشی را از گرنت کاردون مشاهده می کنید:

1. "اگر اول نیستید، آخرید".

2. "همه چیز در زندگی نوعی فروش است و هر چیزی که شما می خواهید کمیسیونی هم بدنبال دارد."

3. "هرگز اهداف خود را کوچک نکنید،اقداماتتان را افزایش بدهید". 

4. "اقدامات و اهدافتان را 10 برابر کنید. در اینصورت به هر آنچه بخواهید خواهید رسید." 

5. "شما طوری می خوابید که انگار یک ثروتمند می خوابد، اما من طوری از خواب بلند می شوم که انگار یک ورشکسته ام".

تصویر 2: نقل قولی از گرنت کاردون 

6. "تعالی شما صرفا به اندازه همان محدودیت هایی است که برای سرمایه گذاری روی خودتان قائل می شوید".

7. "اگر ازتان بپرسند امروز چه روزی است و شما جوابش را بدانید، پس به اندازه لازم سخت کار نمی کنید".

8. "داوطلب شوید و آن یک کیلومتر اضافی ای را که هیچکس داوطلب طی کردنش نیست بروید". 

9. با پول خودتان جدی رفتار کنید".

10. "اهداف شما باید به اندازه ای بزرگ باشند که مشکلاتتان در مقابلشان رنگ ببازند".

  کتاب های گرنت کاردون 

گرنت کاردون از جمله نویسندگانی است که کتاب هایش در فهرست پر فروش های نیویورک تایمز جا دارند . او یکی از نویسندگان و سخنرانان مشهور در سطح بین المللی بوده و در زمینه هایی مثل سرمایه گذاری روی املاک و مستغلات، کارآفرینی و امور مالی فعال است. او پنج شرکت خصوصی دارد که درآمد سالانه شان بالای 100 میلیون دلار می باشد . به عنوان مدیرعامل پلتفرم فروش شماره یک در جهان، کاردون به شرکت های بزرگ و معروف مشاوره می دهد. 

تصویر3: کتاب های کاردون 

1.کتاب قانون ده برابر 

بسیاری از افراد به یکی از سه شیوه ی عمل-ضد عمل، عقب نشینی یا عمل عادی فعالیت می کنند. این در حالی است که اگر بدنبال اهداف بزرگی در زندگی تان هستید  نباید خود را به اقدامات معمولی دلخوش کنید. برای رسیدن به سطح بعدی لازم است شیوه چهارم اقدام را بشناسید. این شیوه ، که آن را قانون ده برابر هم می نامند، سطحی از اقدام است که دستیابی افراد و شرکت ها را به اهدافشان تضمین می نماید. 

کتاب قانون ده برابر از اصلی به نام "اقدام عظیم" صحبت می کند که با توسل جستن به آن می توانید از کلیشه هیا رایج در کسب و کار فراتر بروید و قدم های محکمی را به سوی رویاهایتان بردارید. به علاوه نشان می دهد چرا افراد در یکی از قالب های سه گانه عمل گیر می افتند و چطور می توان قانون ده برابر را تبدیل به یک اصل قطعی کرد. برای اینکه دقیقا بدانید از کجا باید شروع کنید و چگونه تک تک اقداماتتان را با اقدامات متعاقب دنبال کنید تا به نتایج راهگشا برسید مطالعه این کتاب توصیه میشود.شما می توانید کتاب صوتی قانون ده برابر را هم از ما بخواهید. 

 

2.کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن

گرنت کاردون در دوران نوجوانی رویاهای بزرگی داشت اما دوستانش به او توصیه می کردند عاقلانه رفتار کند و اینقدر متوقع نباشد. اگر او از قواعد رایج تبعیت می کرد می توانست مثل خیلی از مردم از داشتن یک زندگی عادی لذت ببرد. اما وقتی از این قاعده سرپیچی کرد و روش خاص خودش را برگزید به ثروتی عظیم دست یافت. 

او روش مختلفی را در زندگی برگزید. به این ترتیب که به افراد دارای انرژی منفی و منفی باف ها نه گفت و به اشتیاق سوزان و رام نشدنی درونش بله. روشی که به گفته او به هر کسی در دستیابی به موفقیتی عظیم کمک می کند. به گفته ی او هم اکنون جامعه ما در میانه ی یک نوع همه گیری متوسط الحال ماندن گیر افتاده است. خرد جمعی می گوید بدنبال تعادل باش و همه چیز را آسان بگیر.  اما این تنها بهانه ای به ما می دهد تا استثنایی نباشیم.او مجموعه افکار خودش را در این زمینه در کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن به خوانندگان به اشتراک گذاشته است. شما می توانید کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن را هم از ما بخواهید. 

 

 3.بفروش یا فروخته شو 

فروش چه مربوط به فروختن محصول شرکت به اعضای هیئت مدیره در داخل شرکت باشد یا قانع کردن شخص خودتان به در پیش گرفتن یک رژیم غذایی سالم تر، هر چیزی در زندگی می تواند و باید به چشم یک معامله فروش دیده شود. همانطور که گرنت کاردون، متخصص فروش می گوید دانستن اصول فروش یک الزام برای موفقیت از هر نوع است.

کاردون در کتاب یا بفروشید یا منتظر فروخته شدن باشید تکنیک ها و راهبردهای لازم برای مهارت یافتن در فروش در هر زمینه کاری را با جزئیات شرح می دهد. خواهید دانست که با طرد شدن و جواب منفی شنیدن ، حل و فصل کردن شرایط  نامطلوبی که رخ می دهد چه کار باید بکنید یا مثلا چطور چرخه فروش را کوتاه تر کنید. همینطور اصول اساسی برای موفقیت در فروش در شرایط بد اقتصادی را می آموزید. 

ویدیوهای گرنت کاردون 

1.استقلال مالی 

شما در دنیایی بر اساس اقتصاد زندگی می‌کنید و با هر مذهب و از هر نژادی و  هر کاری بخواهید انجام دهید نیاز به پول دارید. کاردون در این برنامه دوازده روش برای دستیابی به استقلال مالی را به شما آموزش می‌دهد.

2.فرمول خلق ثروت 

در این برنامه ، 9  روش اثبات شده برای رسیدن به ثروت واقعی را یاد می گیرید. فرمول خلق ثروت يك روند يا روشی است كه به شما یاد می‌دهد چگونه پولدار شوید و فراوان را در زندگی خود خلق کنید.

3. درآمد میلیونی در کسب و کار 

ياد بگيريد چطور يک كسب و كار خلق كنيد و اگر بتوانيد مشكلاتي را حل كنيد بي نهايت پول در مي‌اورید. تصميمات شما تعيين كننده همه چيز است. 

4.کسب ثروت 

 ثروت باعث ایجاد گزینه ها و مقداری آزادی برای انتخاب این می شود که چطور پول‌تان را خرج کنید یا  وقت‌ بگذرانید.

5. 7 راز بزرگ فروش 

شما باید تمایل داشته باشید که کار‌های سخت را  انجام دهید. شما باید بخواهید که راحتی را فدای آزادی و چیزی که از زندگی میخواهید؛ کنید. در این برنامه گرنت به شما 7 ترفند و کارهای خیلی بیشتری را یاد می‌دهد تا شما به آنچه که در زندگی میخواهید، دست پیدا کنید.

شرکت شادن پژواک، با در نظر گرفتن نیاز مشتریان، کتاب های گرنت کاردون را به زبان فارسی ترجمه و با به کارگیری گویندگان مجرب، به کتاب صوتی تبدیل کرده است، همچنین ویدئوها و سمینارهای انگیزشی و آموزشی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت، تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمام عناوین گرنت کاردون را در قالب کتاب صوتی, الکترونیکی و ویدیو از سایت رسابوک دریافت و از طریق سایت و اپلیکیشن نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

 

سایر آثار گرنت کاردون (Grant Cardone)

حالت نمایش