سو جانسون (Sue Johnson)

سو جانسون (Sue Johnson)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


سو جانسون(Sue Johnson)

 

دکتر سو جانسون(Sue Johnson) متولد 19 دسامبر 1947 ایالات متحده امریکا می باشد. او استاد روانشناس دانشگاه اوتاوا کانادا و یک دانشگاه اتحاد در  سن دیگو (ایالات متحده آمریکا) است.

 

سو جانسون برای کار نوآورانه خود در زمینه روانشناسی در رابطه با پیوند، دلبستگی و روابط عاشقانه بزرگسال شناخته شده است. کار جانسون در زمینه درمان خانواده و روانشناسی در زمانیکه اکثر درمانهای روابط زناشوئی بر یک یا چند مورد زیر تمرکز داشتند: مداخلات شناختی و رفتاری، بهبود مهارتهای ارتباطی، تدریس مهارتهای مذاکره یا استفاده از نظریه روانکاوی در ارتباط با آن روبرو شد. تمرکز جانسون بر احساسات و فرایندهای عاطفی اغلب با نادیده گرفتن یا رد شدن از آن مواجه می شود، زیرا بر خلاف دیدگاه غالب احساسات به عنوان مشکلی یا غیر ضروری برای درمان در زوجین مطرح می شود.

 

او همچنین توسعه دهنده عاطفی متمرکز درمان (EFT) و بنیانگذار مرکز بین المللی برای برتری در احساسی متمرکز درمانی (ICEEFT)، برای تحقیقات سود و آموزش درمانگر موسسه، جایی که او همچنین به عنوان مدیر عمل می کند. جانسون همچنین مؤسسات زن و شوهر اتاوا را سرپرستی می کند و استاد کارشناس روانشناسی بالینی در دانشگاه اوتاوا و پروفسور برجسته تحقیقاتی در دانشگاه Alliant در سن دیگو کالیفرنیا است.

 

کتاب حرفه ای شناخته شده جانسون کتاب مرا محکم در آغوش بگیر می باشد.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های دکتر سو جانسون  را ترجمه و به کتاب صوتی با دوبله فارسی و کتاب الکرونیک PDF و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین دکتر سو جانسون را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

 

سایر آثار سو جانسون (Sue Johnson)

حالت نمایش