رندی گیج (Randy Gage)

رندی گیج (Randy Gage)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


بیوگرافی رندی گیج نویسنده کتاب امنیت در ریسک پذیری است

رندی گیج با نام کامل رندی پاول گیج، متولد 6 آوریل سال 1959 شهر سن دیگو، در ایالت کالیفرنیای آمریکا می باشد. رندی گیج، تاجر و همچنین یک نویسنده آمریکایی و سخنران انگیزشی است که کتاب های خودآموز و سخنرانی هایی در مورد موفقیت می نویسد.

او یک میلیونر خود ساخته است که در طول زندگی اش بر موانع زیادی از جمله گرفتاری های دوران نوجوانی تا مجروح شدن در حادثه تیراندازی ورشکستگی مالی  و حبس غلبه کرده است و به عنوان یک الگو برای عده بسیاری شمرده می شود . او را بیشتر به علت فعالیت هایی که در زمینه بازاریابی شبکه ای انجام داده است می شناسند. 

یکی از کتاب های بسیار ستایش شده ی او "امنیت در ریسک پذیری است" نام دارد که بعد از رونمایی تبدیل به شماره 1 در لیست وال استریت ژورنال ، نسخه کسب و کار و یو اس ای تودی مانی شد . همچنین رندی، مؤلف پر فروش ترين کتاب های جهان نظير: ٣٧ راز  توانگری، توانگری را بر خود پذيرا باشيد، موفقيت ذهن، ۷ قانون معنوی توانگری و ١٠١ کليد برای موفقيت شما است که به زبانهای مختلفی ترجمه شده و جزو پرفروش ترين کتاب های سال در کشورهای مختلف بوده است.ثروت خالص رندی گیج مابین 1 الی 5 میلیون دلار تخمین زده می شود. 

 

تصویر 1 : رندی گیج 

 دوران کودکی 

رندی گیج در سن 15 سالگی به علت تلاش برای تأمین مالی یک قرارداد غیرقانونی، از دبیرستان محل تحصیل خود به نام وست مدیسون بیرون رانده شد و مدتی را در زندان نوجوانان نگهداری می شد. او در سن 16 سالگی تبدیل به یک مدیر شد. گیج در سال 1975به میامی، فلوریدا نقل مکان کرد و به عنوان یک ظرفشوی با حداقل دستمزد کار کرد. رندی در سن 20 سالگی بازاریابی شبکه ای را شروع کرد. در 30 سالگی، رستوران دوم خود را افتتاح کرد، اما پس از آن شکست خورد و به شدت بدهی بالا آورد.

 

جوانی و شغل 

 رندی گیج يک ميليونر و در عين حال بسيار خيرخواه است و خدمات بشردوستانه بسيار زيادی در سراسر جهان انجام می دهد.داستان زندگی رندی، داستان ترقی از زندان در نوجوانی تا تبديل شدن به يک ميليونر خود ساخته  الهام بخش زندگی ميليون ها انسان در سراسر جهان است.

رندی گیج را می توان یک متفکر نقاد دانست که شما را وادار می کند تا به کسب و کار و زندگی خود از دریچه ای نوین نگاه کنید. او نویسندگی 13 کتاب را بدنیال داشته است که کتاب امنیت در ریسک پذیری و نابغه دیوانه او در فهرست پر فروش های نیویورک تایمز جای گرفته اند. 

رندی در اوقاتی که سخنرانی نمی کند یا در کنج دنج مخصوص خودش مشغول به نوشتن نیست به بازی بیسبال می پردازد مدت نزدیک دو دهه است که به دیگران کمک می کند تا محدودیت های خود را کنار بزنند و از آن مسیرهای راهگشایی برای خود ایجاد کنند که بتوانند به رویاهایشان برسند. او را درس راسر جهان به عنوان یکی از متخصصان پیشرو در صنعت فروش مستقیم می شناسند. برنامه هایی که برای مشتریان خود تدارک می بیند بسیار پویا ، کاملا سفارشی می باشند تا نحوه فروش بیشتر و افزایش اعتماد به نفس را به مشتریان یاد بدهد. 

 

 کتاب های رندی گیج 

در ادامه فهرستی از کتابهای رندی گیج را با توضیحی در مورد محتوای آنها مشاهده می کنید. 

تصویر 2: رندی گیج از سخنرانان شناخته شده در حوزه بازاریابی شبکه ای می باشد

 

1. دایره‌ی اول: اصول همانندسازی در بازاریابی شبکه‌ای

  رندی گیج در کتاب دایره‌ی اول، به صحبت کردن از مواردی می پردازد که برای تعیین مقدار فروش، میزان یکدستی در تیم، اصول حاکم برتیم و پایبندی زیرشاخه‌ها تا پایین‌ترین سطح به این اصول مفید هستند. یکی از مفاهیمی که رندی گیج در کتاب به آن اشاره می کند سوتفاهمی است که بر سر مفهوم همانندسازی در کار بازاریابی وجود دارد. 

او معتقد است همانندسازی، مهم‌ترین اصل در بازاریابی شبکه‌ای و اصل مهم رهبری می باشد در توضیح اصل رهبر یهم برخلاف باور بسیاری ، او معتقد است یک رهبر نباید با دستور دادن سعی در هدایت این و آن داشته باشد. بلکه رهبری یعنی هر رفتاری که خواهان انجام دادنش توسط دیگران هستیم، ابتدا خودمان آن را انجام بدهیم.

2. کتاب هفت قانون رهبری بازاریابی شبکه‌ای

در این کتاب هم رندی به علاقه و زمینه اصلی کاری خود که همان بازاریابی شبکه ای است پرداخته و بیشتر در مورد رهبری در این نوع تیم های بازاریابی صحبت می کند . به عنوان نمونه او اعتقاد دارد برای اینکه به سطوح عالی دست پیدا کنید باید رهبران موجود و بالقوه ی درون تیم خودتان را بشناسید و به آنها در رشد کمک کنید. 

رندی باور دارد که پیشرفت واقعی موقعی حاصل می شود که رهبران جدید آموزش داده شوند و این کار تنها با کنار کشیدن رهبر فعلی از موقعیت خود و فضا دادن به بقیه ممکن است. کتاب صوتی هفت قانون رهبری بازاریابی شبکه ای با دوبله حرفه ای  در سایت رسابوک قابل تهیه است. 

3. مجموعه کتاب‌های سعادت

در این کتاب دیدگاه های کاربردی رندی گیج را در مورد سعادت و کامیابی در زندگی می خوانید. سعادت یکی از مفاهیمی است که رندی شخصا در زندگی پر فراز و نشیب خود با آن درگیر بوده است. نقطه نظرات او در این کتاب گاهی بسیار صریح است و ماجراهایی که از کودکی و دوران گرفتاری اش تعریف می کند جالب توجه و برای شناخت شخصیت او و تلاشی که جهت تغییر سرنوشتش انجام داده لازم است. 

4. نابغه دیوانه

این کتاب مخصوص کسانی نوشته شده است که در رویای کارآفرینی به سر می برند به گفته خود رندی گیج نویسنده کتاب نابغع دیومانه او می خواهد شما را با نبوغ به خواب رفته تان آشنا کند . رندی این کتاب را در شرایطی نوشته است که یکی از تاریک ترین دورانش را طی می کرده است. کتاب هم به سه بخش تقسیم شده که هر یک از بخش های آن به هم پیوسته است و به طور کلی کمک می کند تا ببینید چطور باید بیندیشید که مانند یک کارافرین باشید. 

5. چرا احمق، بی‌پول و بیمار هستید: چگونه می‌توانید باهوش، سالم و پولدار باشید

رندی گیج در این کتاب اعتقادات اشتباهی که در مورد ثروت و ثروتمندان در ذهن جای گرفته را معرفی می کند و می گوید سرچشه ی هر موضوعی در ذهن قرار دارد. ثروت، تندرستی، خلاقیت  همگی از تفکرات شما نشات می گیرند. 

او باز هم از زبانی صریح بهره گرفته و از ما می خواهد تا باورهای قدیمی مان در مورد پول را به چالش بکشیم و برنامه ای عملی برای خارج شدن از وضعیت فقر ، بیماری و بیسوادی عرضه می کند . به عنوان نمونه او می گوید برای اینکه فعالیت داشته باشید ابتدا باید بدنی برای خود درست کنید که سالم باشد و بدن سالم در گرو تغذیه سالم است. 

6. درسنامه‌ی رهبری: بیست و یک درس برای تبدیل شدن به رهبر در بازاریابی شبکه‌ای

این کتاب جالب حاصل مصاحبه ای رادیویی است که در آن رندی گیج با نقب زدن به گذشته خود به مرور توصیه های لازم برای جوانترها می پردازد. به گفته خود او سی سال قبل از این او یک جوان عصبی و دچار اختلال اضطراب اجتماعی بود که تازه وارد کار بازاریابی شبکه ای شده و از این کارل هیچی نمی دانست. 

اما اکنون او فردی با بیش از سی سال تجربه در زمینه بازاریابی به شما می رود که به کار ارائه مشاوره و مربیگری شخصی مشغول است. رندی زندگی خودش را سفری می بیند که همه چیز را متحول کرده است. 

تصویر 3: نقل قولی از رندی گیج 

7. امنیت در ریسک‌پذیری است

یکی از پر فروش ترین و معروف ترین کتابهای رندی گیج کتاب امنیت در ریسک پذیری است می باشد. او در این کتاب الگوهای فکری قدیمی را موجب تکرار شدن تجربه های تکراربی در زندگی می داند. رندی گیج اعتقاد دارد بسیاری از مشکلات انسان، با طرز نگارش او به جهان هستی ارتباط مستقیمی دارد . جهان دارای قواعدی است که اگر آنها را نشناسیم عمرمان به هدر می رود و هرگز نیم توانیم از آن بهره بگیریم. 

برای شناخت همین قواعد، کتاب امنبت در ریسک پذیری که حاصل تحقیقات رندی است نوشته شده است. 

8. پنج اثر از رندی گیج

این کتاب جامع، حاوی پنج کتاب از رندی گیج است که گفتارهایی را در مورد توانگری و موفقیت در آنها جای داده است. رندی گیج همه ی انسان ها را توانمند و لایق ثروت می بیند . به همین دلیل می گوید شما باید هدفتان را ساختن زندگی تان با امکاناتی که در دست دارید قرار بدهید و از زندگی لذت ببرید چون کمتر از این اصلا ارزشی ندارد. کتاب در واقع نقشه گنج توانگری را در اختیار قرار می دهد. 

9. ذهن توانگر

 کتاب ذهن توانگر یکی از زیرمجموعه های 5 اثر رندی گیج است . در این کتاب رندی خوانندگان را با قوانین و رازهای توانگری آشنا می کند. او آگاهی را از ابزارهای این مهم می داند که باعث می شود شما بر محدودیت ها غلبه کنید و قدرتی بیابید که کائنات را به تسلیم در برابر خود وادار کنید. برای تهیه کتاب صوتی ذهن توانگر روی لینک کلیک نمایید. 

10. هفت قانون معنوی توانگری

کناب هفت قانون معنوی توانگری نیز یکی از کتابهای مجزا شده از مجموعه  5 اثر رندی گیج است که برای کسب شادمانی حقیقی درونی نوشته شده است. تعریف جالب گیج از توانگری در این کتاب می گوید توانگری، شادی ذاتی است . شادی ای که وابسته به هیچ موقعیت بیرونی ای نمی باشد. در مقابل هیچ یک از چیزهای بیرونی نیز توان این را ندارند تا شما را واقعا شاد کنند. کتاب صوتی هفت قانون توانگری را می توانید از سایت رسابوک تهیه کنید. 

11. سی و هفت راز توانگری

کتاب سی و هفت راز توانگری هم یکی از مجموعه های پنج اثر است که با موضوع شادی واقعی، خوشبختی و آرامش نوشته شده است. این کتاب نیز با محوریت بحث هایی که در سایر جلدهای کتاب اصلی آمده خواننده را متقاعد می سازد که ثروت ، سلامتی و شادی اش را در نتیجه توانگر شدن و مجهز شدن به دیدگاه توانگری بدست خواهد آورد. برای تهیه نسخه صوتی کتاب سی و هفت راز توانگری روی لینک آن کلیک کنید. 

 12. در طلب توانگری

از دیگر مجموعه های کتاب پنج اثر رندگی گیج، کتاب در طلب توانگری می باشد . رندی گیچ مشکل بسیاری از افرادی را که با آنها برخورد داشته است نه در ندانستن، بلکه در نخواستن یا نتوانستن می بیند. او می گوید خیلی ها نمی پذیرفتند که می توانند توانگر باشند. آنها خودخواسته دست رد به سینه توانگری می زدند و این کتاب برای همه ی این افراد نوشته شده است. کتاب صوتی در طلب توانگری برای استفاده شما عزیزان در سایت موجود است. لطفا روی لینک کلیک کنید. 

13. صد و یک کلید خوشبختی

کتاب صد و یک کلید خوشبختی از رندی گیج هم زیر مجموعه ای از کتاب پنج اثر او می باشد که قبلا معرفی شد. نویسنده جملاتی را که در کتاب خود به کار برده هرچند کوتاه ولی بسیار اساسی می داند. او اعتقاد دارد انرژی این جملات برای دگرگون سازی زندگی خوانندگان ضروری است.کتاب صوتی صد و یک کلید خوشبختی از رندی گیج را می توانید با بهترین کیفیت هم اکنون تهیه کنید. 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های  رندی گیج  را ترجمه و به کتاب صوتی با دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین رندی گیج را از سایت رسابوک دریافت کنید.

 

سایر آثار رندی گیج (Randy Gage)

حالت نمایش