تیم هارفورد (Tim Harford)

تیم هارفورد (Tim Harford)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


تیم هارفورد (Tim Harford)

 

تیم هارفورد (Tim Harford) متولد 27 سپتامبر سال 1973 یک اقتصاددان و روزنامه نگار انگلیسی است که در آکسفورد زندگی می کند.او نویسنده چهار کتاب اقتصاد است و نویسنده یکس از کتاب های پرفروش جهان با عنوان تطابق (چرا موفقیت همیشه از شکست شروع می شود) می باشد، او همچنین ایده های اقتصادی در کنار تجربیات روزمره را در نشریات پرفروش می نویسد. 

 

هارفورد در مدرسه تربیتی ایلسبوری و سپس در کالج برزنوز آکسفورد تحصیل کرد. او در سال 1998 مدرک لیسانس هنر را در فلسفه، سیاست و اقتصاد و بعدا استاد فلسفه در اقتصاد به دست آورد. 

 

حرفه

تیم هارفورد در سال 2003 در فایننشال تایمز در فستیوال پیتر مارتین، عضو هیئت تحریریه شد. او در سال 2004 پس از پیوستن به شرکت سرمایه گذاری بین المللی در سال 2004 به نوشتن ستون خود ادامه داد و او در آوریل 2006 به Financial Times بازگشت و به عنوان عضو هیئت تحریریه روزنامه همگام شد.

 

تیم در TED، PopTech و اپرای سیدنی صحبت کرده است. او یکی از همکاران بازدیدکننده از کالج نافیلد، آکسفورد و یکی از افتخارات انجمن جامعه سلطنتی است.

 

در اوت 2007، او مجموعه تلویزیونی بی بی سی را ارائه داد، به من اعتماد کن، من یک اقتصاددان هستم.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های  تیم هارفورد را ترجمه و به کتاب صوتی  و ویدئوهای سمینار تیم هارفورد را با دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

 

دانلود کتاب الکترونیک PDF تطابق اثر تیم هارفورد

 

شما می توانید تمامی عناوین تیم هارفورد را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

 

 

سایر آثار تیم هارفورد (Tim Harford)

حالت نمایش