برندن برچارد (Brendon Burchard)

برندن برچارد (Brendon Burchard)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


بیوگرافی برندن برچارد نویسنده کتاب عادتهای عملکرد عالی 

بیوگرافی

برندن برچارد تاکنون سه بار به عنوان یکی از نویسندگان پر فروش نیویورک تایمز شناخته شده است. او همینطور مربی ای در زمینه عملکرد بالاست که در سطح جهانی شناخته شده است . برندن را می توان به عنوان یک مربی رشد شخصی که در سطح بین المللی برنامه هایش را مخاطبان زیادی می بینند و دنبال کرده و از او نقل می کنند مثال زد. به طور کلی برندهای مختلف او 10 میلیون نفر را جذب خود کرده است.

 او از طرف مجله ی اوپرا "یکی از تاثیرگذارترین رهبران در زمینه رشد فردی" شناخته شده است.  فوربز در توصیف برچارد او را "مربی رشد فردی پیشروی جهانی" می داند. لری کینگ با اشاره به برندن برچارد می گوید "او یک مربی زندگی پیشگام در عرصه جهانی است" . همینطور مجله موفقیت او را در میان 25 معلم موفق تاثیرگذار در کنار چهره هایی مانند اوپرا وینفری، دکتر فیل، تونی رابینز، تیم فریس، آریانا هافینگتون و دیپاک چوپرا جای داده است. 

تصویر 1 : برندن برچارد 

دوران کودکی 

برندن برچارد در 18 فوریه سال 1977 در مونتانای ایالات متحده به دنیا امد. اشتیاق برندن به توسعه و رشد و مربیگری فردی بعد از تصادفی که در سن 19 سالگی برایش رخ داد بوجود آمد. این حادثه باعث شد تا او به این نتیجه برسد که در انتهای زندگی مان همگی ما چند سوال مشخص از خودمان می پرسیم "آیا من زندگی کردم؟ آیا من عشق ورزیدم ؟ آیا من مهم بودم؟". این سوالات درونمایه های پویایی، ارتباط و معنایی را شکل می دهند که برندن برچارد در کار و شیوه خود در هم امیخته است. 

دوران جوانی و شغل

برندن به عنوان یک پیشگام در زمینه اموزش های انلاین  تاکنون 20 دوره ی توسعه فردی را منتشر کرده است که بیشتر از 3 میلیون نفر مخاطب در بیش از 100 کشور جهان از انها استفاده کرده اند. دوره های او در مورد موضوعاتی همانند انگیزه، اعتماد به نفس، عادات، کارامدی و نفوذ در میان برترین دوره های انلاین موفق و طولانی مدت جهانی قرار دارند. برندن اولین مربی انلاین رشد فردی در تاریخ بود که دست به خلق، تولید، حضور و فروش انلاین دوره هایی زد که بیشتر از یک میلیون دلار به هنگام راه اندازی در سال 2009 سود به همراه داشتند. همین طور او را باید اولین کسی دانست که برنامه زنده انلاینی درباره توسعه فردی را تولید کرد که 15 بار تجدید شده است. 

دوره های اموزشی برندن برچارد در شبکه های اجتماعی که با موضوع انگیزشی تهیه نمی شوند بیش از 300 میلیون بار  فقط از طریق حساب های شخصی او دیده شده اند ( او 5 میلیون دنبال کننده در فیسبوک، 800 هزار نفر دنبال کننده در یوتیوب  و حدود 1 میلیون نفر دنبال کننده در اینستاگرام دارد). پادکست او به نام برنامه ی برندن تابحال بیشتر از 60 میلیون بار دانلود شده و بیشتر از 6 سال در دسته بندی مربوطه در میان 30 پادکست اول قرار داشته است . او همچنین یک خبرنامه ایمیلی در زمینه رشد فردی منتشر می کند که 3 میلیون نفر آن را دریافت می کنند . به دلیل همین دستاوردها و سایر دستاوردها بود که اوپرا وینفری اعتقاد دارد برندن برچارد یکی از موفق ترین مربیان انلاین تاریخ است. 

برندن برچارد همچنین به عنوان یک مربی زندگی برای طبقه برجسته جامعه هم شناخته می شود . به همین خاطر به صورت شخصی آموزش هایی را برای اشخاصی همانند اوپرا وینفری، آشر و یک دوجین از ورزشکاران المپیک و مدیران عامل شرکت های برتر فورچون 500 و تیم هایشان عرضه داشته است . موضوعاتی که برندن به آنها پرداخته عبارتند از مدیریت تغییر و عملکرد عالی. همچنین او به کار اموزش و ارائه تاییدیه به  بیش از 1000 نفر از مربیان عملکرد برتر در 30 کشور دنیا مشغول است. 

سال 2017 بود که برندن کار هدایت یک تیم تحقیقاتی را به عهده گرفت . این تیم درصدد  انجام بزرگترین بررسی اکادمیک تاریخ درباره عادات افراد دارای عملکرد عالی بودند و نتیجه عبارت بود از نوشتن کتابی به نام عادت های عملکرد عالی : افراد غیر عادی چطور غیر عادی شدند. این کتاب به لیست پرفروش های وال استریت ژورنال راه پیدا کرد. آمازون در رتبه بندی های خودش آن را کتاب سوم  در دسته بندی رهبری و کسب و کار قرار داد و به پاس پیشگامی اش در این تحقیقات عکس او روی جلد مجله موفقیت رفت. 

تصویر 2 : نقل قولی از برندن برچارد 

برندن برچارد در لیست پر فروش های نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال و یو اس ای تودی  به عنوان شماره 1 حضور داشته است و کتابهایش به بیشتر از 40 زبان دنیا ترجمه شده اند. از جمله کتاب های او می توان به  بلیط طلایی زندگی، پیامبر میلیونر، بها، بیانیه موفقیت و عادت های عملکرد عالی اشاره داشت. کتاب بیانیه موفقیت او 32 هفته در صدر پر فروش های نیویورک تایمز قرار داشت و منتهی به مصاحبه اوپرا وینفری با این چهره جوان شده و مقاله ای هم در مورد او در مجله اوپرا چاپ شد . این کتاب تاکنون پرفروش ترین عنوان انگیزشی قرن بوده است. 

برندن برچارد جایزه ماهاریشی را هم دریافت کرده است. او از رهبران ارشد تحقیقاتی در موسسه عملکرد عالی است. سرمایه گذار و صاحب چند شرکت موفق به شمار می رود و عضو 100 روح برتر اوپرا وینفری می باشد. او در مونتانا دوران کودکی اش را سپری کرد و هم اکنون با همسرش در مناطق کوهستانی یا نزدیک به دریا زندگی می کنند و خیلی کم مصاحبه می کند چون بیشتر مایل است مطالعه داشته باشد، کارهای تحقیقاتی انجام بدهد، فیلمبرداری کند، تدریس انلاین صورت بدهد و محتوای ارزشمند تولید کند. 

حرفه های مختلف او نویسندگی، مربیگری زندگی و سخنرانی انگیزشی است. 

کتاب های برندن برچارد 

عادت‌های عملکرد عالی

کتاب تحسین شده برندن برچارد درباره این موضوع بحث می کند که چرا بعضی از افراد عالی هستند و موفق و دیگران یا شکست خورده اند یا حتی دست به تلاش هم نیم زنند. این کتاب در واقع یک نقشه راه را در اختیار می گذارد که با استفاده از آن می توانید ذهنیت و رفتارهایتان را در راستای موفق شدن تنظیم کنید. کتاب عاغدت های عملکرد عالی نتیجه بیست سال تجربیات شخصی برچارد است تا در وقت و هزینه شما برای یادگیری مسیر موفیت صرفه جویی شده باشد. سعی شده تا به سه سوال اساسی درباره موفقیت هم پاسخ داده شود . 

شما می توانید کتاب صوتی کامل عادت های عملکرد عالی را از سایت رسابوک تهیه نمایید. همچنین برای علاقمندان، نسخه خلاصه صوتی عادت های عملکرد عالی نیز در سایت قرار داده شده است. 

بیانیه موفقیت 

در این کتاب بسیار خواندنی برندن برچارد همه را دعوت می کند تا قدرت شخصی شان را دوباره بدست بیاورند . به نظر او اصلی ترین انگیزه نوع بشر دستیابی به آزادی فرد بیشتر است که خود را در شکل های مختلف آزادی مالی , آزادی احساسی, آزادی اجتماعی و معنوی نشان می دهد . تنها دو مانع و دو ترس عظیم در راه محقق کردن این آزادی ها وجود دارد. یکی فشار جامعه برای تبدیل ما به یکی مانند توده ها و دیگری ترس خودمان. 

بها

در این کتاب برندن برچارد راجع به شیوه هایی برای احساس سرزندگی کارامدگی و زیستن زندگی ای سرشار صحبت می کند . او اعتقاد دارد چنین زندگی ای با مهارت پیدا کردن و چیره شدن بر همان رانه ها (حالت خودکاری که موجود زنده را به فعالیت وادار می کند) ممکن است . 

پیامبر میلیونر 

در این کتاب یاد میگیرید که افراد عادی چگونه می توانند درس های زندگی و توصیه هایشان را با دیگران به اشتراک گذاشته و در این مسیر کسب ثروت کنند. برندن برچارد در این کتاب طرحی 10 مرحله ای را رونمایی می کندت که بتونید با استفاده از دانش و تخصص خودتان تاثیرگذار بوده و درآمد هم کسب کنید. 

تصویر 3 : نقل قولی از برندن برچارد 

ویدیوهای برندن برچارد

سال کارایی بالا 

برندن برچارد در این ویدیوی تقریبا یک ساعته راجع به کارایی داشتن صحبت می کند. معمولا اکثر افراد با فرا رسیدن سال جدید حداقل در ذهن هم که شده برنامه جدیدی را اماده می کنند . برخی آن را تا جاهایی هم پیش می برند اما اکثر افراد از تکمیل کردن برنامه بازمی مانند یا انگیزه لازم را برای تکمیل آن در خود نمی بینند. اگر بدنبال کارایی در زندگی خود هستید بدانید موفقیت بلندمدت را باید هدف بگیرید . موفقیت در بلندمدت به عقیده برچارد بیش از هر چیزی نتیجه عاغدت و مداومت در انجام کارهای درست است. شما با تماشای ویدیوی سال کارایی بالا یک چهارچوب مشخص برای استارت زدن کارایی خواهید داشت. 

چرا تغییر سخت است

برندن برچارد می گوید تغییر به این دلیل سخت است که بسیاری از مردم نمی خواهند هزینه آن را بپردازند. در نتیجه از آرزوها و امیدهای خود چشم پوشی می کنند و فکر می کنند آنقدرها هم مهم نیستند که به خاطرشان به سختی بیفتند. سه هزینه برای تغییر وجود دارد که شما بهتر است آنها را بشناسید . آنها را به عنوان ورودی ای درنظر بگیرید که به انتخاب آگاهانه تان کمک می کند. اینگونه دیگر از تغییرات فرار نمی کنید. آیا می خواهید سه هزینه یاد شده را بشناسید؟ می توانید ویدیوی چرا تغییر سخت است را به همین منظور تهیه کنید. 

رهایی از بی پولی 

یکی از مشکلات که گریبانگیر بسیاری از ما می شود بی پولی است . بی پولی نتیجه ذهنیت و رفتارهای نادرستی است که البته عوامل بسیاری در بوجود آمدنشان دخیل هستند. در این ویدیو برندن برچارد 5 راهکار را برای مقابله با بی پولی در اختیار قرار می دهد تا شما مسئولیت وضعیت مالی خود را ابتدا از نظر ذهنی و روانی بپذیرید و بعد دنبال راه حل برای درست کردن اوضاع باشید. شما می توانید ویدیوی رهایی از بی پولی را از سایت رسابوک تهیه کنید. 

دست یابی به بالاترین سطح عملکرد 

این ویدیو در واقع بیان مهمترین مطالبی است که برندن برچارد در کتاب پر فروش عادت های عملکرد عالی خود قبلا در موردشان صحبت کرده بود. بسیاری از افراد از میزان پتانسیل خود خبر ندارند و حتی نمی دانند آن را باید با چه معیاری سنجید چه برسد به اینکه از زندگی شخصی و شغلی خود رضایت داشته باشند. آنها نمی دانند عوامل اصلی برای کارایی بالا چه چیزهایی هستند؟  برندن برچراد در ویدیوی دست یابی به بالاترین سطح عملکرد، چهار عنصر کلیدی را نام می برد که برای دستیابی به عملکرد عالی مهم هستند و عبارتند از: ذهن و روان فیزیولوژی و سلامتی بدن بازده و متقاعدسازی . 

تصویر 4: نقل قولی از برندن برچارد 

10فاکتور برای پیش بینی موفقیت

این ویدیو برای آنست تا ببینید آیا با توجه به 10 فاکتور مطرح شده از سوی برندن برچارد واقعا در مسیر موفقیت قرار دارید؟ او این فاکتورها را با اتکا به علومی همانند نظریه شناختی و دستاورد و نیز علوم عصبی مطرح می کند که بتوانید موقعیت فعلی خود را در زندگی ارزیابی کنید. به نظر برچارد همه ی انسان ها می توانند سلامت ، ارتقای شغلی یا بهبود وضع مالی ، روابط و غیره را در زندگی خود شاهد باشند البته اگر واقعا بخواهند تا صادقانه برای داشتن این موارد تلاش کنند. ویدیوی 10 فاکتور برای پیش بینی موفقیت در رسابوک قرار دارد. 

چگونه به کارایی بالا برسیم

این ویدیو در واقع سخنرانی برچارد در یکی از همای شهایی است که از طرف مجله معروف موفقیت ترتیب داده شده است . برچارد به عوان مقدمه در مورد خودش و حوادث زندگی که باعث شدند تا به جایگاه امروز دست پیدا کند صحبت می کند . او دو سال را صرف تحقیق برای نوشتن کتاب عادت های عملکرد بالا نمود و شش عادت را در افراد عملکرد بالا تشخیص داد. در ادامه سخنرانی هر یک از این عادتها با ذکر نمونه توضیح داده می شود . شما می توانید ویدیوی چگونه به کارایی بالا برسیم را از سایت رسابوک خریداری و مشاهده نمایید. 

عملکرد عالی 

برندن برچارد نمونه زنده ای است از افرادی که به جای غرق شدن در مشکلات و ناکامی های زندگی روی وجود خودشان سرمایه گذاری کرده و خودشان را ارتقا داده اند. وقتی شما ارتقا پیدا می کنید در تمام جنبه های مالی ، عاطفی و اجتماعی رشد می کنید و حتی از نظر معنوی هم عمیق تر می شوید. شما بیشتر از آنچه فکر کنید برده عادت هایتان هستید و سالهاست بدون ایجاد تغییر ریشه ای در آنها به زندگی تکراری عادت کرده اید. برندن استراتژی ها، راهکارها و نکاتی را در این سخنرانی آموزش می دهد که شما نیز قادر به بکار بردنشان در زندگی و تغییر دادن آن هستید. برای تهیه ویدیوی عملکرد عالی روی لینک کلیک نمایید. 

پنج مهارت برای تغییر زندگی 

نفوذ و استفاده از مهارت و قدرت دیگران و به کار گرفتن روحیه همکاری آنها از مهمترین عوامل برای پیشرفت در زندگی است . اگر شما این توانایی حیاتی را نداشته باشید و نتوانید با مردم کار کنید در زندگی در سطوح پایین خواهید ماند. برندن 5 مهارت را در ارتباط با تعامل با مردم به شما می آموزد که تاثیرات شگفتی در زندگی شما به جای خواهد گذاشت. شما می توانید ویدیوی پنج مهارت برای تغییر زندگی را از سایت رسابوک تهیه کنید. 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان عناوین "برندن برچارد" را ترجمه و با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " برندن برچارد" را از سایت رسابوک  دانلود کنید.

سایر آثار برندن برچارد (Brendon Burchard)

حالت نمایش