کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک قدرت عادات - چارلز داهیگ

۶,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک قدرت عادات - چارلز داهیگ

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
چارلز داهیگ (charles duhigg) شادن پژواک 304 4 - 0 از 0 رای 13488

توضیحات

کتاب الکترونیک قدرت عادات - چارلز داهیگ 

چرایی کارهایی که  در زندگی و کسب و کارانجام می‌دهیم

 کتاب حاضر بر روی عادت ها تمرکز می‌کند، همانطور که آنها به صورت تکنینکی تعریف شده اند: عادات، انتخابهایی هستند که ما زمانی آگاهانه تصمیم به انجامشان گرفتیم ولی بعد از مدتی دیگر به آنها فکر نمی کنیم ولی اغلب روزها، همچنان آنها را انجام می دهیم. زمانی، همه ی ما آگاهانه تصمیم می‌گیریم که چه مقدار غذا بخوریم و هنگامی که به دفتر کار رسیدیم بر روی چه چیزی تمرکز کنیم و یا چند وقت به چند وقت چیزی بنوشیم و یا چه هنگام برای دویدن بیرون برویم. سپس ما تصمیم گرفتن را متوقف می‌کنیم و این رفتارها خودکار می شوند. این پیامد طبیعی عصب شناسی ما به شمار آید.

با فهمیدن نحوه رخ دادن عادت شما می‌توانید این الگو ها را به روش انتخابی خود، بازسازی کنید.بسیاری از انتخاب های ما در طول روز ممکن است به نظر ناشی از تصمیم گیری ای آگاهانه باشد، اما اینگونه نیست. آنها عادات هستند. 

با اینکه هر یک از عادت ها به خودی خود نسبتاً کوچک به نظر می‌رسند اما درطول زمان،  غذاهایی که ما سفارش می‌دهیم، آنچه که هر شب به بچه هایمان می‌گوییم، آنچه خرج میکنیم یا پس انداز می کنیم و اینکه ما چه مدت ورزش می‌کنیم و به چه طریق اندیشه هایمان و روتین کاریمان را سازماندهی می‌کنیم، همه و همه تأثیرات به سزایی بر روی سلامتی، بازدهی، امنیت مالی و شادابی ما دارند.

 

ارسال پیام