کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک مدیر کارآمد - تکنیک ها و راهبردهای مذاکره - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک مدیر کارآمد - تکنیک ها و راهبردهای مذاکره - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 9898

توضیحات

کتاب الکترونیک مذاکره - برایان تریسی 

مدیر کارآمد - تکنیک ها و راهبردهای مذاکره

 

در واقع همه، چیزهای یکسانی را با اولویت بندی متفاوت می خواهند.  آنها امنیت می خواهند، راحتی می خواهند، اوقات فراغت می خواهند، عشق می خواهند، احترام می خواهند و احساس رضایت می خواهند. ما مذاکره را از کودکی آغاز می‌کنیم. در حقیقت حتی بچه های کوچک_ من یک پسر یک ساله دارم_ حتی بچه های کوچک می دانند  که در آغوش گرفتن و مهربانی راهی است که آنها با والدین و دیگر افراد مذاکره می کنند.

 

در حقیقت مذاکره کردن یا نکردن، مصالحه و سعی در کنار هم آوردن علایق متضاد، بخشِ ضروریِ زندگیِ انسان است. شما و من انسان‌های متفاوتی هستیم. هر انسانی به چیزهای متفاوت را به راههای متفاوت ارزش می دهد. همه‌ی ارزش ها نسبی هستند. وقتی که می‌گوییم "ارزیابی نسبی"  به این معنی است که تنها دلیلی که ما داد وستد می کنیم این است که شما چیزی دارید که من آن را بیشتر می خواهم و من چیزی دارم که شما آن را بیشتر می خواهید و در نتیجه سعی می کنیم راه رضایت بخشی بیابیم تا منافع متفاوتمان را سازگار، تعدیل و مرتب کنیم. 

اجازه دهید راجع به مذاکره صحبت کنیم. بیایید درباره ی 21 کلید مذاکره صحبت کنیم. نکته ی کلیدی این است که مذاکره یک مهارت است و شما می توانید این مهارت را بیاموزید. می‌توانید در این زمینه  بهتر شوید. هر چقدر در این زمینه بیشتر تلاش کنید، این فرایند را بهتر درک می کنید و بعد هر چقدر که بیشتر در مورد آن فکر کنید، بهتر می شوید و هر اندازه مذاکره‌کننده‌ی بهتری باشید، شادتر خواهید شد، اعتماد به نفس تان بیشتر خواهد شد، بیشتر به خودتان متکی خواهید شد، با کنترل بیشتر روی سرنوشتتان، به درجه ای خواهید رسید که می توانید برای بهترین منافع تان مذاکره داشته باشید. 

شما می توانید زندگی نامه برایان تریسی را با کلیک روی لینک مطالعه کنید.

 

کتاب های مشابه

ارسال پیام