کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک درآمد میلیونی - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک درآمد میلیونی - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 1 از 1 رای 11673

توضیحات

کتاب الکترونیک درآمد میلیونی - برایان تریسی

من زندگی خودم را با فقر شروع کردم. هیچ پولی نداشتم. از دبیرستان فارغ التحصیل نشدم. برای چندین سال به کارهای کارگری مشغول بودم. در طول این مدت چندین بار از کمک های دولت و بیمه ی بیکاری استفاده کردم.

 من در اتومبیلم زندگی می کردم. بعضی از اوقات می گویم: یک فرد بی خانه مان بودم قبل از اینکه یک آدم محترمی باشم. سپس بعد از مدت ها کارگری کردن به شغل فروشندگی مشغول شدم. آن هم فروشندگی فقط با پورسانت، چون کار کارگری، دیگر گیرم نیامد. و با فروش پورسانتی فقط سرگردان به دور خودم می چرخیدم، تقلا می کردم و دست و پا می زدم.

من تا بی خانه مانی فقط به اندازه یک فروش فاصله داشتم. چون اگر فروشی نمی کردم، چیزی دریافت نمی کردم و پولی نداشتم تا به صاحبخانه بدهم آنوقت او تمام اثاثیه من را در بیرون از درب خانه می گذاشت و من جایی برای ماندن نداشتم. پس من می دانم که کسی که می خواهد از صفر شروع کند چه حال و وضعی دارد. 

 کتاب ها و مقاله هایی تهیه می کنید، آموزش می بینید، با دیگر افراد کار می کنید، چگونه تمرین کنید، بسط دهید، بدوید، فاصله تان را گسترش دهید و غیره. یاد می گیرید غذاهای خوب بخورید، نوشیدنی های خوب و غیره. 

در واقع دو ماراتن مهارتی است که می توانید یاد بگیرید.تایپ با ماشین نویس مهارتی است که می توانی یاد بگیرید. میلیونر شدن نیز مهارتی است که می توانید یاد بگیرید.  برای دانستن بیوگرافی برایان تریسی روی لینک کلیک کنید.

 

کتاب های مشابه

ارسال پیام