کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کلمه ای که زندگیتان را تغییر می‌دهد- جان گوردون

۱۴,۰۰۰ تومان

خرید

کلمه ای که زندگیتان را تغییر می‌دهد- جان گوردون

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
جان گوردون هانیه منشی زاده مهیار ستاری شادن پژواک 0 01:30:00 - 0 از 0 رای 2539

توضیحات

کلمه ای که زندگیتان را تغییر می‌دهد

جان گوردون، دن بریتون، جیمی پیج

«کلمه‌ای که زندگی شما را تغییر خواهد داد»، یک روش اثبات‌شده برای ایجاد شفافیت، قدرت، اشتیاق و تغییر زندگی است. هر ساله، به ندرت در تصمیمات خود مصمم هستیم و اهدافمان اغلب به راحتی فراموش می‌شوند. اما “یک کلمه “به راحتی به خاطر سپرده می‌شود. زمانی که یک کلمه‌ی منحصربه‌فرد را زندگی می‌کنید که برای شما در نظر گرفته شده است، در طول سال اهداف و نیت‌های جدیدی را پیدا خواهید کرد و به تمرکز و قدرت بالایی در زندگی خود دست پیدا خواهید کرد.

کلمات قدرتمند هستند. آن‌ها قدرت الهام‌بخشیدن، تشویق، قدردانی، التیام و تبدیل کردن غیرممکن به ممکن را دارند. در طول تاریخ، کلمات توانسته‌اند جوامع، مردم و روابط را متحول کنند. کلمات به ما الهام‌بخشیده‌اند که مردی را به ماه بفرستیم، برابری نژادی را پیش ببریم و بعد از بزرگ‌ترین تراژدی‌های زندگی‌مان، التیام بیابیم.

راز داشتن ِزندگی ساده، “یک کلمه “است. زندگی با در آغوش گرفتن، داشتن و زندگی کردن “یک کلمه “به مدت ۳۶۵ روز تغییر خواهد کرد. یک کلمه، به جای اینکه ما را زیرِ بار تصمیم‌های غیرواقعی و اهداف برآورده نشده خم کند، دیدگاه کاملاً جدید درباره نوع رویکرد ما در سال ارائه می‌کند. ما را آزاد می‌کند. یک کلمه، هدف و معنای احیاشده‌ را به ما می‌دهد. یک کلمه، چنان تمرکز بالایی را ایجاد می‌کند که پایدار باقی می‌ماند. “یک کلمه “کاتالیزور برای ایجاد تمرکز فوری و تغییر در زندگی است و بسیار قدرتمند است. 

اولین و مهم‌ترین مرحله‌ی فرآیند یک کلمه، آماده کردن قلبتان است شما باید از مشغله‌های زندگی‌تان فرار کنید و زمان بگذارید تا قلبتان را با نگاه کردن به درونتان آماده کنید. در حقیقت چیزی که می‌کارید را برداشت خواهید کرد. از دانه‌هایی که امروز می‌کارید، محصولی تولید می‌شود که فردا از آن لذت خواهید برد.

قدرت “یک کلمه “، در تمرکز محدود و تأثیر گسترده آن نهفته است. به نظر می‌رسد که هرچه کمتر، بهتر است. سادگی قدرتمند است. “یک کلمه “می‌تواند واقعاً تفاوت ایجاد کند! حالا فقط باید کلمه‌ خود را پیدا کنید.

ارسال پیام