کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، هدیه - اسپنسر جانسون

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

هدیه - اسپنسر جانسون

مشخصات

گوینده مترجم نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
نسترن نجاران , محسن خدری , علی لشینی , اعظم جبیبی , فرزانه فائزی, مهیار ستاری نازنین فرهنگ اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) شادن پژواک 0 01:59:00 - 0 از 0 رای 2856

توضیحات

هدیه 

اسپنسر جانسون

هدیه‌ای که همین امروز به شما در شغل و زندگی‎تان شادی بیشتری می‌بخشد!

 

در دو دهه‌ی اخیر، اسپنسر جانسون، به خواننده‌های کتاب‌هایش، با داستان‌هایی به زبانی ساده اما شیوا که درباره‌ی چالش‌هایی هستند که با اتفاقات ناگهانی به‌وجود می‌آیند، الهام می‌بخشد.

کتاب هدیه بهترین کادویی است که شما می‌توانید بگیرید،چرا که از شما انسانی شاد و موفق می‌سازد!

هدیه، داستان جالبی درباره‌ی سفر مرد جوانی به بزرگسالی، و جستجوی بی‌وقفه‌ی او برای هدیه، یا همان موهبیت مرموز و گریزانی است که پیرمرد دانایی به او معرفی کرده بود. پیرمرد به او گفته بود که این هدیه، باارزش‌ترین موهبتی است که انسان می‌تواند داشته باشد. چرا؟ چون این هدیه به هیچ عنوان تغییری نخواهد کرد.

وقتی که پسر جوان، مرد می‌شود، از زندگی و کارش ناامید می‌شود. به همین دلیل پیش پیرمرد می‌رود تا از او کمک بگیرد و هدیه را پیدا کند. پیرمرد به او می‌گوید: «تنها خودت قدرت یافتن این هدیه را داری.» مرد جوان با تکیه بر نصیحت پیرمرد، تمام دنیا را به دنبال موهبت جادویی جستجو می‌کند که در دنیای متغیر، بی‌تغییر باقی می‌ماند، و باعث شادی و موفقیت در زندگی می‌شود.

مرد جوان با جستجوی بسیار، هرگز از هدف خود دست نمی‌کشد و هدیه را به‌دست می‌آورد.

شاید این هدیه برای شما هم مانند این مرد جوان، بهترین موهبتی باشد که بتوانید به آن دست یابید و آن را به به خود و عزیزانتان هدیه دهید.

 

ارسال پیام