رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، 10 قانون موفقیت وین دایر

۷,۰۰۰ تومان

خرید

10 قانون موفقیت وین دایر

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) شادن پژواک 00:21:50 99 - 3 از 2 رای 6158

توضیحات

10 قانون موفقیت وین دایر 

 

راهکارهای معنوی برای دستیابی موفقیت 

 

وین دایر  سخنران و نویسنده ی انگیزشی و خود باوری می باشد.اولین کتاب وین دایر  به نام قلمرو اشتباهات با فروش بیش از ۳۵ میلیون نسخه یکی از پرفروش ترین کتاب های تاریخ است.او از بدو تولد تا ۱۰ سالگی را در یتیم خانه ای در دیترویت زندگی کرد.او استاد دانشگاه و یکی از برترین اساتید معنویت . وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیر گذار در دنیا معرفی کرد.

شما نمی توانید چیزی را که ندارید به دیگران ببخشید . شما نمیتونید به دیگران عشق بورزید وقتی در درونتان این حس عشق و دوست داشتن وجود نداشته باشد.اگر در درونتان نگرانی و عصبانیت و ترس می باشد ،پس همین چیزها را هم در زندگی به دیگران می بخشید.

همه ی ما با هدفی زندگی میکنیم .در طراحی و شکل گیری تک تک ما و همه ی مخلوقات در دنیا حساب کتاب هوشمندانه ای هست و همه ی ما به ان خالق متصل هستیم. در درون شماها کتابی هست که دوست دارید بنویسید،میدانم آهنگی هست که میخواید بسازید،شعری هست که میخواید بسرایید، ،خدا میداند ،شاید دلتان میخواهد بروید دنیا را ببینید،. هر کی که هستید و هر موسیقی ای که در درونتان هست،هر چقدر دور به نظر برسد،هرچقدر عجیب و غیرعادی ،هرگز با دانستن این موضوع که هنوز موسیقی در درونتان هست به انتهای زندگیتان نرسید،با موسیقی که همچنان داره در درونتان پخش میشه نمیرید.

 

 

978-622-6571-43-2    شماره شابک

 

مجموعه کتاب های صوتی وین دایر

کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید - وین دایر

کتاب صوتی متعادل بودن - وین دایر

کتاب صوتی روابط عاشقانه برقرار کنید - وین دایر

کتاب صوتی ماندن در مسیر - وین دایر

کتاب صوتی 101 روش برای تغییر زندگیتان - وین دایر

10 قانون موفقیت جان مکسول

مجموعه ویدئو های 10قانون موفقیت

تولید و انتشار توسط شرکت شادن پژواک

    

نویسنده :

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer)

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer)

 

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) وین دایر در ۱۰ مه ۱۹۴۰ در شهر دترویت آمریکا به دنیا آمد. پدرش ملوین لیله و مادرش هنزل ایرنه نام داشت. او بیشتر دوران نوجوانی خود را در پرورشگاه طی کرد. او در دانشگاه سنت جان به عنوان محقق کار می‌کرد.

 

وین دایر نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما (با عنوان "چگونه شخصیت سالم‌تر بیابیم؟" در ترجمه فارسی) در سال ۱۹۷۶ در حدود ۳۰ میلیون نسخه فروخت و جزء یکی از بالاترین فروش کتاب‌ها در تاریخ شد. دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال ۲۰۱۱ مجله Watkins Magazine وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیر گذار در دنیا معرفی کرد. وین دایر در ۲۹ اوت سال 2015 در گذشت.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان عناوین وین دایر  را به  فارسی ترجمه و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  وین دایر  را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

 

محصولات مشابه

ارسال پیام