کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، جوانتر شوید و عمر طولانی تری داشته باشید - دیپاک چوپرا

۱۸,۰۰۰ تومان

۹,۰۰۰ تومان

خرید

جوانتر شوید و عمر طولانی تری داشته باشید - دیپاک چوپرا

مشخصات

گوینده نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
مهراد میراکبری دیپاک چوپرا شادن پژواک 03:25:33 709 - 3 از 2 رای 6100

توضیحات

جوانتر شوید و عمر طولانی تری داشته باشید

دیپاک چوپرا

 ویدئوی آموزش ده متد خاص که شما از طریق آن می توانید عملا سن زیستی تان یا علائم پیری را معکــوس کنید

یکی از آرزوهایی که در فهرست اکثر مردم دنیا جا دارد حفط جوانی و سلامتی جسمی و داشتن بهترین حالت بدنی ممکن است.  ما می دانیم که جوانی و سلامت دست به دست با اعتماد به نفس در یک راستا می روند. البته ناگزیر از طی کردن روند عمرمان هستیم و وسواس به خرج می دهیم تا بتوانیم فرایند افزایش سن خود را هر چه بیشتر کنترل کنیم. تغذیه یکی از اصلی ترین نقش ها را در ظاهر و سلامت ما بازی می کند. 

دیپاک چوپرا، فیلسوف و پزشک هندی تباری است که پشتوانه کارهای پژوهشی اش در زمینه ی ارتباط جسم با روح و روان و همچنین پل زدن بین آگاهی خردمندانه غربی با خرد و اندیشه شرقی، به بیش از چهل کتاب و صدها نوشتار و بیشمار سخنرانی و برنامه های رادیویی -تلویزیونی می رسد.

در ویدیوی "جوانتر شوید و عمر طولانی تری داشته باشید" او آموزش 10 روش خاص را انجام می دهد که بوسیله آنها می توانید همیشه سالم و جوان بمانید. در ده گامي كه در اين راستا به شما معرفي مي‌شود هيچ چيز مرموز و پيچيده‌اي وجود ندارد. این 10 گام حاوی نکات ریزتر و  معقولی هستند كه در مجموع، عمل به آنها مي‌تواند تاثير مثبت شگفت‌انگيزي بر سلامت جسماني و روحي-رواني شما داشته باشند. مثلا: 

1. در آرامش غذا بخورید 

2. غذاهایی بخورید که با طبیعت در ارتباط هستند 

3. بیش از اندازه مکمل مصرف نکنید 

4. ارتباط خود را با ذهن و جسم تان برقرار کنید 

5. آب زیاد مصرف کنید 

6. خانم ها چگونه توجه خاصی به تغذیه خود داشته باشند 

7. و....

ویدئوی "جوانتر شوید و عمر طولانی تری داشته باشید" به مدت 3 ساعت  و نیم تهیه شده است. این ویدیو 709 مگابایت حجم دارد و آموزش ده متد خاص را دربر می گیرد که شما از طریق آن می توانید عملا سن زیستی تان یا علائم پیری را معکــوس کنید. 

در واقع می توان گفت این ویدئو یک برنامه جامع سلامتی و تغذیه است که علاوه بر توضیح نکات توسط دیپاک چوپرا، نظرات مکمل را هم لابه لای هر کدام از نکات اصلی برایتان تشریح می کند تا با سبک  زندگی امروزی تطابق داشته باشد. توصیه می کنیم اگر دغدغه تغذیه و جسم خود را دارید حتما این ویدئو را تهیه فرمایید، بخصوص از این نظر که بسیاری از توصیه های چوپرا با فرهنگ شرقی کشور ما تطابق دارد. 

 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام