کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، ترس و موفقیت – مل رابینز

۱۲,۰۰۰ تومان

خرید

ترس و موفقیت – مل رابینز

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
مل رابینز (Mel Robbins) شادن پژواک 00:42:40 376 - 0 از 0 رای 1562

توضیحات

ترس و موفقیت – مل رابینز

غلبه بر ترس برای دستیابی به اهداف

برخلاف گذشته، امروزه چیزی که باعث درجا زدن و نارضایتی در زندگی می شود دیگر کمبود استعداد نیست. "ترس" و "عدم پشتکار" دو عاملی هستند که شما را در زندگی خیلی بیشتر از آنچه تصور کنید عقب و ناراضی نگاه خواهند داشت. 

مل رابینز یک مجری تلوزیونی، نویسنده و سخنران انگیزشی است که مطالب و توصیه های جالبی را در زمینه هایی مثل اعتماد به نفس، تصمیم گیری درست ، برنامه ریزی برای زمان و حوزه های رشد فردی ارائه می کند. 

در ویدیوی 42 دقیقه ای با عنوان "ترس و موفقیت" او به مسئله ترس می پردازد و ضرورت غلبه کردن بر ترس ها را با ما در میان می گذارد. به نظر رابینز: "ترس‌ها شما را محدود می‌کنند و باید بدانید که ترس و هیجان حالتی یکسان در بدن شما بوجود می‌آورند و در هر دو، بدن وارد وضعیتِ فراآگاهی برای عمل کردن، می‌شود". تفاوت مابین این دو آن است که  هیجان باعث ترغیب شما برای عمل کردن و ترس باعث جلوگیری از عمل کردن است.

در ادامه او روش هایی را برای مواجهه و مهار کردن ترس ها آموزش می دهد که از آنجمله می توان به:

• ایجاد عادت تمرکز 

• تقویت کردن میل به شروع و ادامه دادن کارها تا تمام کردنشان 

• تصمیم گیری با توسل به قانون 5 ثانیه

• تغییر چهارچوب های ذهنی قدیمی 

اشاره داشت. 

مل رابینز به عنوان فردی که تا یک دهه قبل از این (او اکنون در دهه پنجم زندگی خود است) زندگی بسیار آشفته و رقت باری داشت توانسته با عملی سازی همین اصول امروز به انسان خودساخته ای تبدیل شود. او موفقیت، شادی و کنترل عواطف را حاصل  نیروی درونی خود ما می داند. با متمرکز شدن روی یک چیز در روز، حس کنترل و حس پیشرفت در شما هم افزایش یافته و این باعثِ  شادی و افزایش اعتماد به نفس‌تان می‌شود و شما را در انجام کارها، کارآمد‌تر می‌کند.

شما می توانید زندگی نامه مل رابینز را با کلیک روی لینک مطالعه کنید.

همچنین ما 5 عنوان دیگر از مل رابینز را نیز برای شما در سایت قرار داده ایم. 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام