رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، چگونه شاد زندگی  کنیم؟ گرچن رابین

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

چگونه شاد زندگی کنیم؟ گرچن رابین

مشخصات

ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 00:50:37 359 - 5 از 1 رای 811

توضیحات

چگونه شاد زندگی  کنیم؟ گرچن رابین

برای شاد بودن تلاش کنید

 

 

طبق تحقیقات انجام شده، 50% شادی ژنتیکی است. حدود 10 تا 20% مربوط به شرایط زندگی است که شامل سن، شغل، وضعیت تاهل، تحصیلات، درآمد، وضعیت سلامتی و چیزهایی مثل این است که  بجزء شرایط زندگی تقریبا روی بقیه موارد می‌توانید کنترل داشته باشید.درصد باقیمانده تحت کنترل خود آگاه ما قرار دارند و از طرز فکر و رفتار ما تاثیر می گیرند.

"پروژه شادی" شما، به معنی هر نوع تلاش اصولی برای فکر کردن به شادی و به کاربردن عوامل شادی در زندگی است

از خودتان بپرسید که آیا خوشحالم؟ یا چطور می توانم خوشحال‌تر باشم؟ چه چیزهایی من را خوشحال می‌کنند؟ و کدوم تغییرات کوچک انجام پذیر و واقع بینانه ای را می‌توانم در زندگیم ایجاد کنم؟

فکر کردن به شادی مفید است و شما با مستقیما فکر کردن به شادی و پرسیدن اینکه چگونه می‌توانم شادتر باشم؟ می‌توانید تغییراتی ایجاد کرده و خود را خوشحال‌تر کنید.

اگر شاد باشید؛ صبورتر، بخشنده‌تر و دست و دلباز‌تر می‌شوید و رفتار بهتری با دیگران دارید. در واقع افراد شاد به دیگران در حل مشکلات کمک می‌کنند، از خود گذشته‌تر هستند، کمک مال بیشتری می‌کنند و فعالیت داوطلبانه بیشتری دارند.   

محیطی برای رشد و پیشرفت اطراف خود ایجادکنید که در آن احساس خوب و درستی داشته باشید.

 

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

ویدئوهای مشابه

  • 1
تعداد صفحات

(1395/05/01)

این اولین کتابی بود که بدون وقفه و با اشتیاق از تمام مطالبش و با تمام وجود بهره بردم. کیفیت صوتی بسیار عالی است و قیمت آن در مقایسه با راهکارها و تجربیات نهفته در آن بسیار بسیار ناچیز است. سپاس فراوان از شادن پژواک

  • 1
تعداد صفحات

ارسال پیام