رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، قدرت تصمیم ‌گیری – مل رابینز

۱۲,۰۰۰ تومان

خرید

قدرت تصمیم ‌گیری – مل رابینز

مشخصات

ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 00:49:26 387 - 5 از 1 رای 2366

توضیحات

قدرت تصمیم ‌گیری – مل رابینز

مهارت گوش کردن به ندای درون و عمل سریع

 

مل رابینز یکی از محبوب ترین مفسران تلویزیونی و یکی از مشاوران نویسندگی در CNN می‌باشد، به او لقب بمب انگیزه داده‌اند. کتاب او با عنوان "قانون 5 ثانیه"  یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز می‌باشد. و ویدیو او  با عنوان "چطور از به فنا رفتن خود جلوگیری کنیم"، یکی از پربازدید‌ترین  ویدیو‌های تِد تاک‌ بوده است.

ظرفیتهای انسان محدودیتی ندارند ولی داشتن این ظرفیتها با استفاده کردن از آنا متفاوت است، این برنامه به شما کمک می‌کند تا  به رویاهایتان جامه عمل بپوشانید.

افراد زیادی ایده های خارق العاده ای دارند و فکر می‌کنید چیزی که کم دارند انگیزه است، که این حقیقت ندارد. ذهن ما طوری طراحی نشده است که کارهایی را انجام بدهیم که راحت نیستد و سخت هستند، بلکه مغز ما طوری طراحی شده که ما را از سختی‌ها و نگرانی‌ها محافظت کند.

مغز ما سعی می‌کند ما را زنده نگاه دارد و برای اینکه تغییر کنیم یا کسب و کاری بسازیم،  برای اینکه بهترین پدر مادر باشیم، بهترین همسر و یا... باید کارهایی را انجام دهیم که سخت هستند، مطمئن نیستند و یا ترسناک هستند، پس  شما فقط برای کارهایی احساس انگیزه می‌کنید که با آنها راحت هستید.

این وظیفه شماست که خودتان را مجبور کنید که  با تردید درونی و سختی‌ها درگیر شوید و کارهایی که لازم است را انجام دهید. "قانون 5 ثانیه" قانونی است برای شروع کارها با اعتماد به نفس. به شما القا می‌کند که این همان لحظه شجاع بودن است و به شما انگیزه می‌دهد که عمل کنید زیرا آن بخش مغز که مربوط به تغییر کردن است را خودتان بیدار می‌کنید تا در واقع خودتان را برای موفقیت آماده کنید.

 

978-622-6571-98-2   شماره شابک

 

 

نولید و انتشار توسظ شادن پژواک

 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام