رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، قدرت تصمیم های پنج ثانیه ای – مل رابینز

۵,۰۰۰ تومان

خرید

قدرت تصمیم های پنج ثانیه ای – مل رابینز

مشخصات

ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 00:23:39 159 - 5 از 1 رای 1675

توضیحات

قدرتِ تصمیم های پنج ثانیه‌ای – مل رابینز

فکر کردن را کنار بگذارید و عمل کنید

 

چقدر زمان نیاز است تا زندگی‌تان را عوض کنید؟ قانون پنج ثانیه, شروع یک تحول است و به میلیون ها نفر کمک کرده تا زندگی‌شان را بهتر کنند و رویا هایشان را دنبال کنند. قانون پنج ثانیه یک قانون بر پایه‌ی علم است که به شما یاد می‌دهد چگونه عمل کنید.

حقیقت این است انجام دادن و یا ندادن کارهای کوچک شما را از زندگی دلخواه‌تان دور می‌کند و اینجاست که قانون پنج ثانیهبه شما کمک می‌کند تا شما سریع تصمیم بگیرید و سریع عمل کنید. شما می‌توانید از قانون پنج ثانیه برای تغییر دادن رفتار فعلی‌تان استفاده کنید و از آن برای به دست آوردن شجاعت استفاده کنید, برای این که رک حرف‌تان را بزنید, برای رفتن به جایی, برای انجام دادن کار‌هایی که معمولا انجام نمی‌دهید. و بوسیله این قانون می‌توانید ذهن‌تان را کنترل کنید.

ترس, چیزی به جز یک نگرانی که از کنترل خارج شده نیست. شما می‌توانید شجاعت را بدست بیاورید. هر وقت احساس اضطراب و نگرانی و تردید داشتید تنها کاری که باید بکنید این است که:پنج؛ چهار؛ سه؛ دو، یک و بعد خودتان را به یک چیز که قدرت سوق دهید و تصمیم بگیرید که عمل کنید.

شما با استفاده از قانون پنج ثانیه می‌توانید زندگی‌تان را عوض کنیدو کسب و کارتان را توسعه دهید. هیچ وقت زمان مناسب برای انجام کار فرا نمی‌رسد ولی تنها چیزی که نیاز دارید پنج ثانیه ست تا کلا همه چیز را عوض کنید.

 

 

978-622-6571-91-3   شماره شابک

 

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

 

 

ویدئوهای مشابه

  • 1
تعداد صفحات

(1396/09/02)

چرا پخش نمیکنه.خریداری شده اما تراک ها باز نمیشه

  • 1
تعداد صفحات

ارسال پیام