رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، نَفس، دشمن شماست – رایان هالیدی

۱۲,۰۰۰ تومان

خرید

نَفس، دشمن شماست – رایان هالیدی

مشخصات

ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 00:47:12 269 - 5 از 1 رای 785

توضیحات

نَفس، دشمن شماست – رایان هالیدی

نَفس، مانند قانون جاذبه، ما را به پایین می‌کِشد

 

رایان هالیدی  نویسنده و طراح راهبرد می‌باشد و با افراد و گروه‌هایی مثلِ «تیم فاریس»، «گوگل» رسانه‌های جمعی و چندین نویسنده‌ی مطرح  در زمینه هک رشد و بازاریابی محتوا همکاری داشته‌ است. کتاب‌های او با  عنوان های "نَفس دشمن شماست" و "مانع؛ چاره‌ی کار شماست" منتشر شده است و کتاب "بازاریابی بوسیله هکر رشد" او یکی از پرفروش ترین کتاب های امازون در زمینه بازاریابی و هک رشد می‌باشد.

شما همیشه چیزی را می‌خواهید، بعد طعمِ موفقیت را می‌چشید و  موفق می‌شوید، بعد در همان سطح درجا می‌زنید و کم کم به سمتِ شکست می‌روید و شکست می‌خورید، و در آخر هم دوباره یک آرزوی‌ دیگر را جایگزین می‌کنید و یا اینکه موفق می‌شوید و سریع می‌روید سراغِ یک آرزو یا خواسته دیگر.

ایده‌ی اصلی کتاب به این ایده می‌پردازد که ما همیشه در یکی از این 3 فاز زندگی هستیم: اول آرزوی داشتنِ چیزی را می‌کنیم، بعد از ان آرزو یا موفقیت شکل می‌گیرد، یا تو ان قضیه شکست می‌خوریم و این چرخه، دائماً تکرار می‌شود. 

نَفس دقیقاً با تمامِ چیزهایی که شما در ان 3 فاز به آن احتیاج دارید در تضاد است. نَفس وقتی وارد عمل می‌شود که ما آرزوی رسیدن به چیزی را داریم، اینجا نَفس بدترین عنصریه که شما می‌توانید براساس آن تصمیم‌گیری کنید. زمانیکه موفق می‌شویم و آرزو‌هایمان به واقعیت تبدیل می‌شوند، نَفسِ ما خودش را به شکلِ  غرور نشان می‌دهد و سعی می‌کنیم دیگران را کنترل کنیم، یعنی نَفسِ مغرورِ ما خودش را در روش‌های رهبری و سیستمِ مدیریتی‌مان نشان می‌دهد. ما راجع به اینکه کی هستیم و چطور به اینجا رسیدیم برای خودمان داستان می‌سازیم، و بعد اغلب، به خاطرِ اینکه نَفسِ ما ریشه‌ و زیربنای موفقیت ما بوده، شکست میخوریم.

نَفس تو هر مرحله‌ای از زندگی که باشیم خودش را به شکل‌های گوناگونی نشان می‌دهد ولی تو تک تکِ زمینه‌های زندگی یه ویژگی‌ منفی است. اولین قانون این است که شما نباید خودتان را گول بزنید، و راحت‌ترین فرد برای گول‌زدن، خودتان هستید. 

نَفس ما، وقتی به این احتیاج داریم که با دقت تمام، همه‌ی جزئیات زندگی‌مان را بررسی کنیم  ما را به اشتباه می‌اندازد. در این کتاب، بینِ «اعتماد به نفس» و «نَفس مغرور» تمایز قائل شده است، درواقع اعتماد به نفس براساسِ واقعیات شکل می‌گیرد درحالی که «نَفس» اینطور نیست.

 

 

978-622-6571-86-9   شماره شابک

 

هک رشد و بازاریابی محتوا – رایان هالیدی

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

محصولات مشابه

  • 1
تعداد صفحات

(1395/11/27)

واقعا خیلی بد که من باید چیزی رو که میخرم بیام تو نرم افزار گوش کنم و حتما باید اینترنت وصل باشه خوب ارتقا بدید اگه میدونستم نمی خریدم

(1395/03/12)

f

(1395/02/27)

عاليه عالي

(1395/02/27)

عاليه عالي

(1394/11/13)

کتاب خوب و مفیدیه

(1394/11/13)

کتاب خوب و مفیدیه

  • 1
تعداد صفحات

ارسال پیام