رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، اعتماد به نفس  در 5 ثانیه – مل رابینز

۱۲,۰۰۰ تومان

خرید

اعتماد به نفس در 5 ثانیه – مل رابینز

مشخصات

ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 00:38:07 259 - 5 از 1 رای 1886

توضیحات

اعتماد به نفس  در 5 ثانیه – مل رابینز

رهایی از تردید و اقدام کردن

 

 

مل رابینز یکی از محبوب ترین مفسران تلویزیونی و یکی از مشاوران نویسندگی در CNN می‌باشد. به او لقب بمب انگیزه را داده‌اند و کتاب او بنام "قانون 5 ثانیه" یکی از پرفروش ترین کتاب‌های امازون بوده است.

مهم نیست که زندگی فوق العاده ای دارید یا نه, خرد درونی‌تان همیشه با شماست؛ و کلید به دست آوردن چیزهایی که می‌خواهید داشتن شفافیت, برای هماهنگ شدن با ان خرد می‌باشد و داشتن شهامت برای گوش دادن به خرد درونی و داشتن اعتماد به نفس برای انجام کارها.

زمان هایی در زندگی شما با اعتماد به نفس دارید و در بخش هایی از زندگی پر از شک و تردید هستید. باید توجه داشته باشید که اعتماد به نفس از عمل شروع می‌شود. هرچی بیشتر تلاش کنید, مهارت و صلاحیت بیشتری می سازید و اینجاست که سر  و کله ی اعتماد به نفس پیدا می‌شود.

اقدام کردن کلید اعتماد به نفس می‌باشد که خود یک مهارت است. و با مهارت شما به صلاحیت در انجام کارها می‌رسید. صلاحیت یعنی اینکه وقتی چیزی را به صورت مکرر و مکرر انجام می‌دید,کمتر به فکر کردن نیاز پیدا می کنید پس زمانی واسه مضطرب شدن ندارید.

کل زندگی شما تو بازه‌های پنج ثانیه ای اتفاق می افتد. و راز اعتماد به نفس بیشتر, راز شکست دادن تردید به خود, راز مشتاق بودن, در بازههای پنج ثانیه است,یعنی تصمیم های پنج ثانیه ای.

قانون پنج ثانیه ای خیلی سادست. لحظه ای که دو به شک می‌شوید, پنج چهار سه دو یک, بشمارید و بعد اقدام کنید. باید این قانون استفاده کنید تا شهامت این راپیدا کنید تا با مردم حرف بزنید و وارد مذاکره شوید. و تلاش کنید تا بیشتری با  مردم ارتباط کنید.

با قانون پنج ثانیه می‌توانید هر چیزی را عوض کنید

 

 978-622-6571-85-2   شماره شابک

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام