رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، گوش سپردن – جول اوستین

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

گوش سپردن – جول اوستین

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جول اوستین (Joel Scott Osteen) شادن پژواک 00:27:07 147 - 5 از 1 رای 992

توضیحات

گوش سپردن – جول اوستین

با ایمان راه برید؛حرف های خدا به واقعیت تبدیل می‌شوند

خداوند کارهایی برا برای شما انجام می‌دهد که فراتر از انتظارات شماست. شاید هیچ نشانه‌ای از آن نبینید، ولی آماده باشید. وعده های خداوند در راه می‌باشند. 

چیزهایی که ما می‌بینیم موقتی هستند. ولی وعده هایی که از خداوند می‌شنویم دائمی هستند. یه تفسیر هست که میگه چیزهایی که می‌بینیم قابل تغییر هستند، ولی اگر خدا اراده کند، یک دفعه همه چیز خوب می‌شود. شاید احساس کنید گیر کردید و اتفاق های خوب برای شما نمی‌افتد و رشد نمی‌کنید، ولی ایمان خودتان را حفظ کنید زیرا حرف آخر را خدا می‌زند. خداوند می‌فرماید طریق پارسایان، همچو طلوع سپیده‌دمان، نور آن هر دم فزونی می‌گیرد.

اگر گوش بسپارید، صدای خدا را می‌شنوید که می‌فرماید اتفاق های جدید، فرصت های جدید، روابط جدید در راه هستند. حرف خدا را باور کنید، درمان به سمت‌تان میاد، آزادی به سمت‌تان می یاد. چیزی که می‌شنوید، بر ان چیزی که می‌بینید غلبه می‌کنید.

کلمات شما قدرت آفریننده دارند. با صحبت کردن، ایمان‌تان را زنده می‌کنید. اگر می‎خواهید به رویاها‌یتان دست پیدا کنید، انها را بیان کنید. فقط به اعلام چیزی که از طرف خداوند شنیده‌اید ادامه دهید و در طول مسیر شکرگزار خدا باشید. با اعتماد به خدا، به وفور نعمت، وفور ترفیع، وفور خلاقیت و سرنوشت بزرگی که خدا برای شما خواسته مواجه خواهید شد.

حرفهای منفی بین شما و ان فراوانی که به شما تعلق داره فاصله می‌اندازد. نه تنها اعلام کنید خدا چه چیزی به شما وعده داده است، بلکه از خدا بابت چیزی که شنیده‌اید تشکر کنید.

سوال اصلی این است که جسارت این را دارید که چیزی که شنیده‌اید را با وجود اینکه شرایط نشان می‌دهد که امکان پذیر نیست؛ باور کنید؟

 

 

978-622-6571-84-5    شماره شابک

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

 

نویسنده :

جول اوستین (Joel Scott Osteen)

جول اوستین (Joel Scott Osteen)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


جول اوستین

 

جوئل اسکات اوستین (Joel Scott Osteen)  متولد 5 مارس 1963 یک آمریکایی است که در هوستون تگزاس مستقر است. بیش از 7 میلیون بیننده در هفته و بیش از 20 میلیون نفر در بیش از 100 کشور، سخنرانی های تلویزیونی Osteen دیده می شوند. اوستین هفت کتاب پرفروش نیویورک تایمز از بهترین فروشندگان را نوشته است.

 

زندگی زودهنگام و خانواده

اوستین در هوستون، تگزاس متولد شد و یکی از شش فرزند جان استینس و دولورس (Dodie) Pilgrim است. پدر او، کشیش سابق باپتیست جنوبی، کلیسای لیکودو را تأسیس کرد که استاد فعلی ارشد در پشت یک فروشگاه غذای قدیمی است.او در دبیرستان Humble، دبیرستان عمومی در شهر Humble، تگزاس، که در سال 1981 فارغ التحصیل شد، تحصیل ادامه و به دنبال آن دانشگاه Oral Roberts در تالسا، اوکلاهما، جایی که او ارتباطات رادیویی و تلویزیونی را مورد مطالعه قرار داد، اما فارغ التحصیل نشده و مدرک را از مدرسه الوهیت دریافت نکرده است.در سال 1982، او به هوستون بازگشت و برنامه تلویزیونی لیکودو را تأسیس کرد، جایی که او سخنرانی های تلویزیونی پدرش را برای 17 سال تا ژانویه 1999، زمانی که پدرش به طور غیر منتظره از یک حمله قلبی جان داد، تولید کرد.

 

حرفه

پدر جول او را تشویق کرد تا سالها سخنرانی کند اما او را ترغیب به کار در پشت صحنه تا 17 ژانویه 1999، زمانی که پیشنهاد پدرش را پذیرفت و اولین سخنرانی خود را اجرا کرد. جان اوستین شش روز بعد از یک حمله قلبی جان خود را از دست داد. دو هفته بعد از مرگ پدرش، جول به طور منظم موظف شد و بعد از آن در سال 3 اکتبر 1999 به عنوان کشیش جدید ارشد کلیسای لیکوود در اکتبر شد.از آن زمان، حضور لیکوود از 5،000 تا 43،000 افزایش یافته است.

خدمات کلیسای لیکوود در بیش از 100 کشور دیده می شود.اوستین توسط باربارا والترز به عنوان یکی از 10 شخصیت جذاب او در سال 2006 انتخاب شد.کاندیدای سابق ریاست جمهوری جان مک کین، اوستین را به عنوان نویسنده الهام بخش مورد علاقه اش توصیف کرده است.خانواده اوستن در روز رستاخیز صبحانه میزبان توسط رئیس جمهور باراک اوباما در کاخ سفید در سال 2010 حضور داشتند.

 

سبک سخنرانی

آماده سازی خطبه  شامل حفظ یادداشت های خود و گوش دادن به خود بر روی نوار است.

اوستین می گوید که او تصمیم می گیرد که بیشتر به خیر خداوند و زندگی عمیق متوسل شود نه به گناه. او می گوید که او تلاش می کند تا اصول کتاب مقدس را به شیوه ای ساده آموزش دهد، تاکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت.جول اوستین در مصاحبه ای با CBN News اظهار داشت که چرا او بیشتر به گناه، شیطان و جهنم توجه نمی کند.

 

زندگی شخصی

Osteen در 4 آوریل 1987 با ویکتور اوستین در کلیسای لیکوود، ازدواج کرد. آنها دارای پسر و دختر هستند. خواهر و برادر بزرگتر او، پل، لیزا، و تامارا و خواهر کوچکترش، آوریل، نیز در وزارت کار تمام وقت مشغول به فعالیت هستند. برادر کوچکترش جاستین کارهای مسیحی را انجام می دهد و در نیویورک مستقر است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جول اوستین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جول اوستین را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام