رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق – تونی بوزان

۷,۰۰۰ تومان

خرید

تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق – تونی بوزان

مشخصات

ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 00:27:17 178 - 0 از 0 رای 753

توضیحات

تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق – تونی بوزان

پرورش جنبه‌های مختلف هوش

 

تونی بوزان محقق و نوسینده  پیشرو در زمینه‌ی مغز، یادگیری و مهارت‌های فکری می‌باشد .درحقیقت  بوزان مبدعِ «نقشه‌سازی ذهنی» در جهان می‌باشد و کتاب‌های او به زبان های مختلف ترجمه شده است و مشاورِ دولت‌های سنگاپور، مکزیک، چین، مالزی، انگلستان و اندونزی است.

مدیریت دانش و ذهن در عصر جدید از همه چیز مهم‌تر است. مغزما از طریقِ تخیلات و پیوندها؛ اطلاعات و دانش را به خاطر می‌سپارد.

تصور عمومی بر‌این است که توانایی مغز با افزایشِ سن افول پیدا می‌کند و این نزول ادامه پیدا می‌کند؛  حافظه‌ها رو به زوال هستند و خلاقیت‌ هم داره ته می‌کشد. درحالِ حاضر دولت‌ها به شدت نگران این قضیه‌ هستند که میانگینِ سن یه انسان داره افزایش پیدا می‌کند و از انطرف، میانگینِ خلاقیت و توانایی مغز کاهش پیدا می‌کند؛ ولی اگر به مغز به صورتِ طبیعی و با رفتارِ طبیعی و دوستانه آموزش داده شده باشد تو هر برهه‌ای از زندگی، هم حافظه و هم خلاقیت باید، درحالِ افزایش باشند.

برای مواجهه با اضافه‌بارِ اطلاعاتی در عصر جدید، مغز مرحله‌ی بعدی را طراحی کرد، که بهش می‌گویند؛ عصرِ دانش. یعنی تلاش برای جمع‌آوری و دسته‌بندی کردن اطلاعات و داده‌ها.

در حال حاضر بوسیله مدیریتِ دانش، به مردم آموزش داده می‌شود که با چشمِ دانش به همه چیز نگاه کنند و تبدیل شوند به کارگرانِ دانش.

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

 

978-622-6571-79-1  شماره شابک

 

 

محصولات مشابه

  • 1
تعداد صفحات

(1395/02/04)

ببخشید اشتباه فرستادم.منظورم کتاب راهنمای استفاده از مغز بود.

(1395/02/04)

اولین کتابی که به دلیل سنگینی موضوع تونست به چالشم بکشه. توصیه میکنم تا آخر بخوانید.

  • 1
تعداد صفحات

ارسال پیام