رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، تخت خوابتان  را مرتب کنید – دریاسالار ویلیام اچ. مک ریون

۴,۰۰۰ تومان

خرید

تخت خوابتان را مرتب کنید – دریاسالار ویلیام اچ. مک ریون

مشخصات

ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 00:15:30 102 - 0 از 0 رای 2172

توضیحات

تخت خوابتان را مرتب کنید – دریاسالار ویلیام اچ. مک ریون

کاری که الان شروع می‌کنیم دنیا را تغییر می‌دهد

 

مهم نیست جنسیت‌تان ، نژادتان و مذهبی‌تان چیست. ما همه در این دنیا مبارزه مشابهی داریم و درسهایی که برای غلبه بر این مبارزه و حرکت رو به جلو و عوض کردن خودمان و دنیای اطرافمان لازم داریم برای همه بصورت یکسان صدق می‌کند، دریاسالار ویلیام اچ. مک ریون در کتاب "تخت خوابت را مرتب کن"  ده  درسی را که در دوران مقدماتی نیروی دریایی آموزش دیده را  برای پیشرفت در زندگی بیان می‌کند.

اگر هر روز صبح تخت‌تان را مرتب کنید، اولین وظیفه روزتان را کامل کرده‌اید و احساس غرور می‌کنید و تشویق‌تان می‌کند تا بروید سراغ کار بعدی، و بعدی و بعدی. تا آخر روز، اون یک کاری که کامل کردین تبدیل شده به چندین کار کامل شده.

مرتب کردن تخت این واقعیت را تقویت می‌کند که چیزهای کوچک زندگی مهم هستند، اگر نتوانید کارهای کوچک را درست انجام دهید، هیچوقت نمی‌توانید کارهای بزرگ را درست انجام دهید و اگر روز بدی داشته باشید، وقتی به خانه‌تان بر‌می‌گردید تختی ، که شما مرتبش کردید، به شما این حس را می‌دهد که فردا حتما روز بهتری است. اگر می‌خواهید دنیا را تغییر دهید، با مرتب کردن تخت‌تان  شروع کنید. 

هر روز را با کامل کردن یک کار شروع کنید، شخصی را پیدا کنید که در مسیر زندگی کمک‌تان کند، به همه احترام بزارید و یادتان باشد که زندگی عادلانه نیست و از شکست خوردن نترسید، ولی اگر خطر کنید و در سخت‌ترین زمانها حرکت کنید، با زور گوها رو به رو شوید و ضعیف ها را بالا بکشید و هیچوقت هرگز تسلیم نشوید، نسل‌های بعدی، در دنیایی خیلی بهتر از آنچه ما امروز داریم؛ زندگی می‌کنند و کاری که اینجا شروع شده قطعا دنیا را در جهت مثبت تغییر خواهد داد.

 

 

978-622-6571-75-3   شماره شابک

 

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

 

 

 

 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام