رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، ذهن خوانی - تیم دیوید

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

ذهن خوانی - تیم دیوید

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
تیم دیوید (Tim David) شادن پژواک 00:49:16 258 - 0 از 0 رای 1283

توضیحات

ذهن خوانی - تیم دیوید

برای ارتباط برقرار کردن با آدم‌ها باید از همه‌ی حس‌های خود استفاده کنید

 

انسان‌ها با افرادی کار می‌کنند که آنها را می‌شناسند و دوست‌شان دارند و به انها اعتماد دارند پس روابط در کسب و کار و زندگی ما مهم‌ترین مسئله است.

ما باید مهارت‌های تاثیرگذاری را یاد بگیریم تا بتوانیم مذاکره کنیم و با ادم‌ها رابطه برقرار کنیم. هرکاری که می‌کنیم و هرچیزی که می‌گوییم و یا  هرکاری که نمی‌کنیم و نمیگوییم روی مغزِ آدمای اطرافِ ما اثر می‌گذارد. نوع ارتباط برقرار کردن ما روی افکار، انتخاب‌ها، رفتار‌‌ها و اعمال‌ دیگران تاثیر دارد.

فروشنده‌‌ها دوست دارند روی مشتری‌ها تاثیر بزارند، مدیران می‌خواهند بدانند که چطور می‌توانند روی تیم‌‌هایشان تاثیر بزارند. پدر و مادرها دوست دارند بفهمند که چطور می‌توانند روی بچه‌هایشان تاثیر بزارند و قطعاً ما الان تو شرایطِ امروز، به پدر و مادرهای بیشتری احتیاج داریم که توانایی تاثیرگذاشتن روی بچه‌هایشان را داشته باشد.

آیا ممکن است طوری با مردم رابطه‌ برقرار کنید که بتوانید روی افکار، انتخاب‌ها، رفتار‌ها و اعمال‌شان تاثیر بزارید؟ 

 

 

978-622-6571-72-2  شماره شابک

 

ویدئوی زبان بدن - تیم دیوید

بازگرداندن روابط انسانی - تیم دیوید

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

نویسنده :

تیم دیوید (Tim David)

تیم دیوید (Tim David)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


تیم دیوید (Tim David)

 

تیم دیوید از سن نوزده سالگی یک شعبده باز و تردست حرفه ای بوده است که در حدود سی صد نمایش در سال اجرا می‌کرده است. او کار خود را با تمرین و آموزش شعبده و تردستی ادامه داد و در سال 2010 به عنوان "بهترین شعبده باز آمریکای شمالی" شناخته شد. شبکه پرطرفدار او در یوتیوب بیش از یکصد هزار بازدید در ماه دریافت کرده و شاگردانش از بیش از هفتاد کشور از سراسر جهان دور هم جمع شده اند.

 

تیم در حال حاضر تمرکز خود را معطوف به کمک به مردم برای برقراری ارتباطات مفیدتر و مؤثرتر کرده است. او هر ساله علاوه بر برنامه های صوتی اش، کتابهای الکترونیکی و برنامه‌های الکترونیکی‌اش، بیش از صد سخنرانی و جلسات تمرین برگزار می‌کند. برای مطالعه بلاگ و تماشای ویدئوهایش از صفحه او به آدرس MagicWordsBook.com دیدن فرمایید.

او به همراه همسر و فرزندانش در ماساچوست آمریکا زندگی می‌کند.

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان عناوین " تیم دیوید " را ترجمه و با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " تیم دیوید "  را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

 

 

محصولات مشابه

ارسال پیام