رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، عملکرد عالی - برندن برچارد

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

عملکرد عالی - برندن برچارد

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برندن برچارد (Brendon Burchard) شادن پژواک 01:19:31 427 - 1 از 1 رای 982

توضیحات

عملکرد عالی – برندن برچارد

اثر‌گذاری برای رسیدن به موفقیت 

 

همه ما این اصطلا ح رو شنیدیم که: عادات هایتان رو تغییر بدهید تا زندگی‌تان تغییر کند. سوال مهم این است، کدام عادت ها؟ کدام عادت ها بیشترین اهمیت را در تغییر زندگی تان و کمک به کسب موفقیت ، مشخصا در دراز مدت دارند؟

برندن برچارد سه  سال را صرف بررسی موفق ترین افراد دنیا در زمینه های مخصوص خودشان کرده است. و در یک پروژه تحقیقاتی دانشگاهی ، مشخص کرده است افراد موفق  چه کارهای خاصی را به طور ارادی و عمدا انجام می دهند تا پیشرفت کنند. 

چه ذهنیتی باید داشته باشید؟ چه عاداتی رو باید بوجود بیارید؟ 

افراد موفق  عادت های خاصی داشته اند که به انها کمک کرده تا به موفقیت برسند. 

افراد موفق  موفقیت بلند مدت کسب می کنند و احساسات مثبت و روابط مثبت رو حفظ می‌کنند. پس این جمله که شما باید تمام وجودتان را بگذارید و سخت تر و سخت تر تلاش کنید و تمام وقت تان را کار کنید تا پیشرفت کنید ، درو اقع حقیقت ندارد. 

اکنون زمانی است که می‌توانید شروع کنید به تمرکز کردن روی چیزهایی که بیشترین اهمیت رو دارند تا بتونید موفقیت پایدار و طولانی مدت بدست بیارید، در سلامتی، در روابط شخصی و درتجارت و شغل‌تان.

 

 

978-622-6571-70-8  شماره شابک

 

ویدئوی 10 فاکتور برای پیش بینی موفقیت - برندن برچارد

رهایی از بی پولی - برندن برچارد

دست یابی به بالاترین سطح عملکرد - برندن برچارد

چگونه به کارایی بالا برسیم - برندن برچارد

 

 

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

 

 

 

 

 

نویسنده :

برندن برچارد (Brendon Burchard)

برندن برچارد (Brendon Burchard)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برندن برچارد (Brendon Burchard) 

 

برندن برچارد (Brendon Burchard) متولد 18 فوریه 1977 (41 سال) در مونتانا ایالات متحده می باشد.او شغل نویسنده، مربی با کارایی بالا، سخنران انگیزشی می باشد.

برندن  نویسنده محبوب ترین نیویورک تایمز و "مربی با پیشرو در سطح بالای جهان" است. آخرین کتاب او، عادات با کارایی بالا، بهترین فروشنده Wall Street Journal بود و نام برچارد در آمازون به عنوان یکی از سه بهترین کتاب کسب و کار و رهبری خود در سال 2017 است. در پوشش مجله موفقیت در اکتبر 2017 که در آن مقاله او را بزرگترین انگیزه پرداخت و مربی بازاریابی در جهان است. او دارای چندین دوره آنلاین توسعه شخصی با شبکه اپرا وینفری است و طبق گفته فوربس، او در دوره های آنلاین خود بیش از 1.5 میلیون دانش آموز را آموزش داده است. او، مجله Oprah، به نام او "یکی از تاثیر گذارترین رهبران در زمینه رشد شخصی" است.

حرفه

برچارد  می گوید که در 19 سالگی به عنوان یک حادثه رانندگی جان سالم به در برده است.در سال 2017، کتاب "کارآیی بالا" به بهترین فروش "وال استریت ژورنال" تبدیل شد و در فهرست "بهترین فهرست کسب و کار و رهبری 2017" آمازون بود. 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برندن برچارد را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین برندن برچارد را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام