رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، 12قانون زندگی - جردن پترسون

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

12قانون زندگی - جردن پترسون

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جردن پترسون (Jordan Peterson) شادن پژواک 01:30:24 472 - 5 از 1 رای 4487

توضیحات

12قانون زندگی - جردن پترسون

 

 حقایقی برای زندگی در عصر جدید

 

جردن پترسون پرفسور روانشناسیِ بالینی است و کتابِ «12 قانون زندگی» او جزو پروفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز می‌باشد.زندگی یک فرآیندِ کاملی است از مرگ و متولد شدن و باید به خودتان اجازه بدهید که توسطِ این قانون جان بگیرید و قوی شوید.خوب بودن هم، همین فرآیند مرگ و تولد دوباره است البته به صورتِ داوطلبانه؛ یعنی شما به اندازه‌ای که می توانید خوب نیستید.

 

این فرآیند مرگ و تولد دوباره برای بهتر شدن دردناک می‌باشد ولی چیزی بهتری رشد می کند واین رازِ انسانیت می‌باشد. برخلافِ موجوداتِ دیگر ما می توانیم اجازه بدهیم خودِ قدیمی‌مان بمیرد و خودِ جدیدمان متولد شود.

 

شما باید همواره‌ خودتان را پیشرفت بدهید زندگی‌تان را سر و سامان بدهید و شما می‌توانید این 12 قانون را در زندگیتان  بکار ببرید تا وقتی که کلِ دنیا به سعادت برسد. 

 

آدم خوب شخصی است که تلاش می کند بهتر شود و هرچقدر هم که خوب باشید، بازهم احتمالِ بهتر بودن وجود دارد. ولی خوبیِ واقعی در تلاش برای بهتر شدن نهفته است.

 

با خودتان مثلِ فرد ارزشمند رفتار کنید و با کسانی دوست باشید که دوستی باهاشون برایتان خوب باشد و همیشه صادق باشید.

 

 

978-622-6571-68-5   شماره شابک

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

نویسنده :

جردن پترسون (Jordan Peterson)

جردن پترسون (Jordan Peterson)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


جردن پترسون (Jordan Peterson)

 

جردن برنت پترسون  (Jordan B. Peterson) متولد 12 ژوئن سال 1962 یک روانشناس بالینی کانادایی و استاد روانشناسی دانشگاه تورنتو است. زمینه های اصلی مطالعه او عبارتند از روانشناسی غیر طبیعی، اجتماعی و شخصیتی  با توجه خاص به روانشناسی اعتقادات مذهبی و ایدئولوژیک و ارزیابی و بهبود شخصیت و عملکردمی باشد.

 

پترسون در دانشگاه آلبرتا و دانشگاه مک گیل تحصیل کرد. او در سالهای 1991 تا 1993 در مک گیل به عنوان یک دانشجوی دکتری پس از رفتن به دانشگاه هاروارد ماند و در آنجا دستیار و سپس دانشیار بخش روانشناسی بود. در سال 1998، او به عنوان عضو هیئت علمی در رشته روانشناسی دانشگاه تورنتو به کانادا رفت و در آنجا استاد است.

 

اولین کتاب پترسون، Maps of Meaning: معماری باور، که در سال 1999 منتشر شد، چندین زمینه علمی را برای توصیف ساختار نظام باورها و افسانه ها، نقش آنها در تنظیم احساسات، ایجاد معنی و انگیزه نسل کشی مورد بررسی قرار داد. کتاب دوم او، " 12 قوانین زندگی " که یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز است، در ژانویه 2018 منتشر شد. 

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان عناوین " جردن پترسون " را ترجمه و با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " جردن پترسون "  را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

 

محصولات مشابه

ارسال پیام