رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، بازگرداندن روابط  انسانی - تیم دیوید

۴,۰۰۰ تومان

خرید

بازگرداندن روابط انسانی - تیم دیوید

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
تیم دیوید (Tim David) شادن پژواک 00:20:16 103 - 3 از 2 رای 1534

توضیحات

بازگرداندن روابط انسانی - تیم دیوید

 

توانایی به حرکت در آوردن انساها

 

موفق‌ترین آدم‌های کره‌ی زمین، کسانی هستند که می‌تواند بقیه‌ی افراد را به کار وادار کنند. بزرگ‌ترین فصل‌های کتاب‌ تاریخِ انسان، به آدم‌هایی اختصاص دارد که توانستد بقیه را به حرکت وادارند. اگر میخواهید کوه‌ها را به حرکت دربیارید، باید آدم‌ها را به حرکت وادار کنید.

چیزهایی که شما می‌گویید، اهمیت ندارد. اینکه چطور بیان می‌کنید هم اهمیت ندارد. تنها چیزی که اهمیت داره نتیجه‌ای است که می‌گیرید. آیا می‌توانید بقیه را وادار به حرکت کنید؟ روابط انسانی مهم‌ترین مهارتی است که باید داشته باشیم.

پنج کلید روابط انسانی که باید یاد بگیریم:

1- «اصالت» 

    اصالت زمینِ حاصلخیزی است که از آن روابط انسانی شکوفا می‌شود. باید تو روابط‌مان با بقیه حقیقی باشیم.

2- «حضور»

  تواناییِ بودن تو اتاق حضور با کسایی که اطراف‌مان هستندفقط یک تصمیم می‌باشدمغز انسان توانایی   خارق‌العاده‌ای دارد که می‌تواند روی چیزی تمرکز کند؛ پس روی آدم‌های اطراف‌تان تمرکز کنید.

3- «کنجکاوی»   

کنجکاوی برای روابطِ انسانی به شدت مهم است چون این یعنی شما برای آدم‌های دیگه هم ارزش قائل هستید.

4- «قدردانی»

تواناییِ سپاسگزاری از آدم‌های اطراف‌مان بسیار مهم است. قدردانی انسان‌ها را به هم مرتبط می‌کند و در جامعه روابط انسانی می‌سازد، درواقع ناسپاسی رابطه‌مان نسبت به دیگران رو تضعیف می‌کند.

5- «صبر»

تواناییِ نشان دادنِ مروت و بخشش از فرهنگ‌مان در حال ناپدید شدن است و ما الان شدیداً حال- محور شدیم، و روی نتایج آنی متمرکز شده‌ایم به جای تمرکز بر روی روابط انسانی طولانی مدت.

 

 

تو این دنیا این کاملاً ممکن است که بتوانیم تا جایی که ممکن، مادیات را جمع و انباشته کنیم، ولی بیش از حد روی هم انباشتنِ روابطِ انسانی ممکن نیست.

آیا می‌توانید افراد را وادار به حرکت کنید؟

 

 

ویدئوی زبان بدن - تیم دیوید

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

نویسنده :

تیم دیوید (Tim David)

تیم دیوید (Tim David)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


تیم دیوید (Tim David)

 

تیم دیوید از سن نوزده سالگی یک شعبده باز و تردست حرفه ای بوده است که در حدود سی صد نمایش در سال اجرا می‌کرده است. او کار خود را با تمرین و آموزش شعبده و تردستی ادامه داد و در سال 2010 به عنوان "بهترین شعبده باز آمریکای شمالی" شناخته شد. شبکه پرطرفدار او در یوتیوب بیش از یکصد هزار بازدید در ماه دریافت کرده و شاگردانش از بیش از هفتاد کشور از سراسر جهان دور هم جمع شده اند.

 

تیم در حال حاضر تمرکز خود را معطوف به کمک به مردم برای برقراری ارتباطات مفیدتر و مؤثرتر کرده است. او هر ساله علاوه بر برنامه های صوتی اش، کتابهای الکترونیکی و برنامه‌های الکترونیکی‌اش، بیش از صد سخنرانی و جلسات تمرین برگزار می‌کند. برای مطالعه بلاگ و تماشای ویدئوهایش از صفحه او به آدرس MagicWordsBook.com دیدن فرمایید.

او به همراه همسر و فرزندانش در ماساچوست آمریکا زندگی می‌کند.

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان عناوین " تیم دیوید " را ترجمه و با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " تیم دیوید "  را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

 

 

محصولات مشابه

ارسال پیام