رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، معتاد معنوی - گابریل برن استین

۹,۰۰۰ تومان

خرید

معتاد معنوی - گابریل برن استین

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) شادن پژواک 00:55:14 250 - 4 از 1 رای 2004

توضیحات

معتاد معنوی - گابریل برن استین

 

تغییرات معجزه‌آسا در زندگی

 

گابریل برن استین را  نیویورک تایمز یک راهنمای معنوی برای نسلِ جدید نامیده است، برن استین نویسنده و سخنرانِ انگیزشی، یک معلم سبک زندگی می ‌باشد که کتاب " قضاوت‌زدایی" او یکی از پرفروش ترین کتاب های آمازون در سال 2018 بوده است.

همه ما حضورِ پر از عشقِ  ادراکِ درونی یا راهنمای درونی را احساس می‌کنیم، که می‌گوید: آره! تو عالی‌ای! تو میتونی! ولی تو بعضی از برهه‌های زندگی، سیستمِ باور منفی رو یاد می‌گیریم و این ایده‌ی منفی اشتباه را می‌پرورانیم و مثلِ یک ویروس تو ذهن‌مان رشد می‌کند. 

برای رقم زدنِ هر تغییری در زندگی‌تان، شما اول باید عمیقاً تسلیم شوید و از ته دل تغییر را بخواهید. و هرچند روز یکبار، دوباره به سراغِ خواست قلبی بروید تا به سمتِ معلم‌ها و درس‌های بیشتری راهنمایی شوید. هر راهنمایی‌ای که ما میخواهیم زمانی اتفاق می‌افتد که قلباً خواستارِ یک تغییر باشیم. مصداقِ جمله‌ی که می‌گوید: «هر وقت دانش‌آموز آماده باشد، معلم خودش سر و کله‌اش پیدا می‌شود.»

برای تغییر، تنها چیزی که احتیاج داریم، خواستِ قلبی کوچک است. ما برای بوجود آوردنِ تغییراتِ معجزه‌آسا در زندگی‌مان باید ادراک‌هایمان را تغییر بدهیم. باید تفکراتی که بر اساسِ ترس در ذهن‌مان نهادینه شده را با یک چشم‌انداز دوست داشتنی و مثبت جایگزین کنیم. 

افکارِ ما، روی انرژی‌مان اثر می‌گذارد و انرژی‌مان روی همه‌ی چیزهایی که در محیطِ بیرون‌مان وجود دارد اثر می‌گذارد. دنیای بیرونی ما، انعکاسی از حالتِ درونی‌ ماست. درواقع هرچیزی که شما تو ذهنتان تجسم می‌کنید، در دنیای واقعی بهش واقعیت می‌بخشید. 

همواره دانش‌آموز باشید. دنیا کلاس درس و مردم تکلیفِ درسی شما هستند. لحظه‌ای که انتخاب می‌کنید ادراک‌تان را تغییر بدهید، یک معجزه اتفاق رخ می‌دهد و شما احساس بهتری پیدا می‌کنید. 

اگر فقط یکی از افکارتان را تغییر دهید، می‌توانید تغییراتِ معجزه‌آسایی را رقم بزنید. منتظر اتفاق افتادنِ یک معجزه باشید.

 

 

978-622-6571-65-4  شماره شابک

 

ویدئوی معجزه گر باشید - گابریل برن استین

ویدئوی کائنات هوای شما را دارد - گابریل برن استین

ویدئوی ارتباط با راهنمای درونی - گابریل برن استین

ویدئوی اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید - گابریل برن استین

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

 

 

نویسنده :

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

 

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) متولد 1 نوامبر 1979 در ایالات متحده می باشد. او سخنران انگیزشی آمریکایی، مربی زندگی و نویسنده است. برن استین به طور عمده از متن «دوره ای در معجزات» تعلیم می دهد.  او یک برنامه کاربردی عملی از اصول دوره ای که بر خودکفایی، بخشش و یک رویکرد جامع برای معنویت تأکید می کند، تعلیم می دهد. در سال 2009، برن استین در "نیویورک تایمز" به عنوان "گورو" برای نسل بعدی معرفی شد. 

 

 در سال 2008،گابریل برن استین تاسیس یک شبکه اجتماعی و مربیگری وب سایت برای زنان را تاسیس کرد. برن استین چهار کتاب نوشته است و برن استین نیز به عنوان یک روابط عمومی کارآفرین کار می کرد و شرکت ارتباطات SparkPlug ارتباطات را به عنوان مشارکت و همچنین ایجاد شبکه ی کارآفرینی زنان، یک سازمان غیر انتفاعی که کارآفرینان زن را متصل می کرد، تاسیس کرد. 

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای گابریل برن استین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین گابریل برن استین را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام