رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، استقلال مالی - گرنت کاردون

۸,۰۰۰ تومان

خرید

استقلال مالی - گرنت کاردون

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
گرنت کاردون (Grant Cardone) شادن پژواک 00:35:52 239 - 5 از 1 رای 2471

توضیحات

استقلال مالی - گرنت کاردون

 

دوازده سنگ بنای استقلال مالی در بحران های اقتصادی

 

گرنت کاردون مربی و نویسنده فروش و بازاریابی می‌باشد. کتاب های گرنت کاردون از جمله " زندگی ده برابری " و " خاص بودن و یا معمولی ماندن " جزو پروفرش‌های نیویورک تایمز می‌باشند.

 

شما در دنیایی بر اساس اقتصاد زندگی می‌کنید و با هر مذهب و از هر نژادی و  هر کاری بخواهید انجام دهید نیاز به پول دارید. اگر به پول توجه نکنید و  با آن روبه‌رو نشوید، انتظار نداشته باشید که صاحب پول شوید. هر هفته وقت بگذارید و بررسی کنید این هفته چه کار کردید، این ماه چقدر خرج کردید، چقدر پول در حساب‌تان دارید، پول چطوری خرج می‌شود و چه چیزهایی می‌خریم. یادتون باشه 95 درصد وقت روی درآمد و 5 درصد وقت روی خرج کردن بگذارید و تمرکزتان را روی درآمد بیشتر بگذارید.

 

هنگامی که مسئله پول و مسائل مالی باشد، فرصت آماتور رفتار کردن را ندارید و نگرانی برای پول نشان می‌دهد که شما آماتوریی هستید که هیچ برنامه‌ای برای مسائل مالی ندارد.

 

زمانی که دیدگاه‌تان را درمورد پول و عوض کنید می‌بینید که کلی فرصت و رونق اقتصادی وجود دارد. پول کم نیست، همه جا هست، فقط باید بتوانیم پیدایش کنیم و درآمد داشته باشیم. وقتی نگران پول هستین، معنیش اینه که از مسیر خارج شدید.

 

مسئله شما باید این باشه که چطوری می‌توانم این‌قدر درآمد داشته باشم که بتونم هرچیزی که خواستم  را بخرم و به قیمتش هم فکر نکنم. به جای تمرکز روی قیمت ها باید روی درآمدتان تمرکز کنید و درآمدتان را پله‌ای افزایش دهید.

 

گرنت کاردون در این برنامه دوازده روش برای دستیابی به استقلال مالی را به شما آموزش می‌دهد.

 

978-622-6571-64-7   شماره شابک

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

نویسنده :

گرنت کاردون (Grant Cardone)

گرنت کاردون (Grant Cardone)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


گرنت کاردون (Grant Cardone)

 

گرنت کاردون (Grant Cardone) متولد 21 مارس سال 1958 (60 سال) دریاچه چارلز، لوئیزیانا، ایالات متحده آمریکا می باشد.

 

گرنت کاردون مربی و نویسنده فروش و بازاریابی می‌باشد. کتاب های گرنت کاردون از جمله "زندگی ده برابری " و "خاص بودن و یا معمولی ماندن" جزو پروفرش‌های نیویورک تایمز می‌باشند.

 

کاردون با  النا لیونزدر سال 2004 ازدواج کرده و دو فرزند به نام های اسکارلت کاردون، سابرینا کاردون دارد، او فارغ اتحصیل از دبیرستان لا گریج و دانشگاه ایالتی مک لین می باشد.

 

گرنت می گوید: اگر شما اول نیستید، شما آخرین و همچنین یک مربی فروش و کارآفرین هستید که در املاک و مستغلات و صنعت خودرو کار کرده است. او با شرکت های Fortune 100 مانند Google، Wells Fargo و Ford مشغول به کار بوده است تا پردازش های فروش را بهبود بخشیده و تجربه مشتری را بهبود بخشد. او همچنین صاحب شبکه دیجیتالی برای کارآفرینان، صاحبان کسب و کار و افراد موفق است، جایی که او میزبانان را هدایت می کند و امور اجرایی برنامه های آنان را ایجاد می کند و به مردم کمک می کند تا هر کاری که برای موفقیت در زندگی خود ایجاد کنند را انجام دهند.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان عناوین " گرنت کاردون " را ترجمه و با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " گرنت کاردون "  را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

 

محصولات مشابه

ارسال پیام