رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، قدرت نقشه ی ذهنی - تونی بوزان

۴,۰۰۰ تومان

۳,۰۰۰ تومان

خرید

قدرت نقشه ی ذهنی - تونی بوزان

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
تونی بوزان (Tony Buzan) شادن پژواک 00:19:55 162 - 0 از 0 رای 2067

توضیحات

قدرت نقشه ی ذهنی - تونی بوزان

 

نقشه ذهنی بوسیله تخیل و پیوندهای چندجانبه‌ی حسی 

 

تونی بوزان نویسنده و مدرس دوره‌ نقشه ذهنی می باشد. کتاب های او به بسیاری از زبان های دنیا ترجمه شده و در بیش از 50 کشور سمینارهای خود را در مورد نقشه های ذهنی برگزار کرده است.

 

مغز از جنبه‌های مختلفِ خود مانند کلامی، منطقی، هندسی همچنین فیزیکی و احساساتی استفاده می‌کند تا درک بهتری نسبت به محیط پیرامون خود داشته باشد. مغز با ارتعاش و پیوندها و رنگ‌ها و چندین حسگری که درون مغز وجود دارد کار می کند و تخیل و پیوند دو عنصر کلیدی برای فعالیتِ مغز می باشند.

 

تخیل و پیوندهای چندجانبه‌ی حسی زبان مادری انسانها می‌باشند و ایجاد ارتباط بین تخیل و پیوندهای احساسی می تواند نقشه ذهنی را ترسیم کنند. جنبه های حسی شامل رنگ، مزه، بو و غیره می‌شوند.

 

قدرت هوش انسان از هر قدرت دیگری بیشتر می‌باشد که بوسیله تخیل و ارتباط با پیوندهای حسی میتوان خلاق تر شد.یکی از مهم‌ترین دلایلِ بیماری‌های فیزیکی و ذهنی، اضافه‌ بارِ اطلاعاتی می باشد که با استفاده از نقشه ذهنی می توانید مدیریت علم و ذهن خود را در دست بگیرید.

 

 

978-622-6571-62-3   شماره شابک

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

نویسنده :

تونی بوزان (Tony Buzan)

تونی بوزان (Tony Buzan)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


تونی بوزان (Tony Buzan)

 

تونی بوزان که نام کامل او آنتونی پیتر بوزان متولد ۲ ژوئن ۱۹۴۲ شهر میدلسکس انگلستان می باشد، او  نویسنده و مشاور آموزشی است. او از بنیانگذاران و ارائه کنندگان تکنیک‌های نقشه‌برداری ذهنی است. او مدعی است که با ورزشکاران المپیک، دانشگاه‌ها، بچه‌ها در همه سنین و اشخاص برجسته و مشهور کار کرده تا به آنها یاد دهد که چگونه استفاده از قدرت ذهنیشان را افزایش دهند.

 

او دانش‌آموخته از دبیرستان کیتسیلانو ونکوور کانادا هست. او در سال ۲۰۰۶ برنامه نرم‌افزاری را که نقشه ذهنی را مدیریت می‌کند 'نقشه ذهنی من'(iMindMap) نامید. بسیاری از ایده‌های او در پنج کتاب گردآوری شده‌است. ایشان در ۱۸ سالگی در دانشگاه کلمبیا کانادا مشغول به تحصیل شد و در سال ۱۹۶۴ از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. همچنین نقشه ذهنی را در سال ۱۹۷۰ ابداع کردند.

 

وی بیش از ۱۰۰ کتاب را تألیف کرده یا همکاری در تألیف داشته که به ۳۰ زبان مختلف دنیا ترجمه شده‌است. تونی بوزان به عنوان نویسنده کتاب‌های روانشناسی رایج و مردم پسند مثل نسبت هوشی(GQ)، هوش روحانی و معنوی، حافظه، خلاقیت و تندخوانی که با موضوعات حافظه و مغز در ارتباط هستند، مشهور شده‌است. همچنین بنیانگذار مؤسسه هوش و راه انداز مسابقات جهانی هوش است. همین‌طور وی از بنیانگذاران فستیوال روح جسم ذهن بخوبی المپیادهای ذهن بود.

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان عناوین " تونی بوزان " را ترجمه و با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " تونی بوزان "  را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

 

محصولات مشابه

ارسال پیام