رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، مغز مریخی مغز ونوسی - جان گری

۵,۰۰۰ تومان

خرید

مغز مریخی مغز ونوسی - جان گری

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان گری (John Gray) شادن پژواک 00:24:29 120 - 0 از 0 رای 1343

توضیحات

مغز مریخی مغز ونوسی - جان گری

 

مهارت های جدید ایجاد ارتباط را یاد بگیرید تا سرزنده  شوید

 

دکتر جان گری نویسنده کتاب " مردان مریخی ،زنان ونوسی " و مشاور ازدواج و روابط همسران در این برنامه به تشریح عملکرد مغز مردان و زنان چگونگی کنترل احساسات می‌پردازد.

 

زندگی سرشار از استرس و مشکلات می‌باشد ولی اینکه چطور به آنها واکنش نشان می‌دهیم و میزان  هورمون های بدن تعیین کننده احساسات ما می‌باشند. در استرس‌های جزئی خانم ها واکنش های احساسی بیشتری نشان می‌دهند و در استرس‌های بزرگ مردها واکنش‌های احساسی بزرگتری نشان می‌دهند.

 

مردان زمانی دچار استرس می‌شوند که در مواجهه با مشکلات نتوانند آنها را حل کنند و یا نتواننند مشکلات را فراموش کنند. برای مردان این که نتوانند مشکلی را حل یا فراموشش کنند استرس بزرگ محسوب می‌شود و فراموشی یکی از راه های ابتدایی مردها برای مقابله استرس می‌باشد. ولی خانم ها  نمی‌توانند چیزی را  فراموش کنند. در شرایط استرس زا مغز زنها 8 برابر خون بیشتر به بخش احساست مغز انتقال می‌دهد و با خاطرات بمباران می‌شود.

در مواجه با مسائل مردها همیشه ابتدا باید با منطق برخورد کنند و بعد با احساسات بررسی کنند؛ ولی یک خانم باید اول احساساتش را مشخص کند و بعد برود سراغ منطق.

 

عامل اصلی افسردگی در مردان و در ازدواج وقتی است که می‌بیند نمی‌تواند همسرش را خوشحال کند. 

 

 

978-622-6571-59-3   شماره شابک

 

ویدئوی فراتر از مریخی و ونوسی - جان گری

کتاب الکترونیک مردان مریخی، زنان ونوسی

کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

نویسنده :

جان گری (John Gray)

جان گری (John Gray)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دکتر جان گری (John Gray)

 

جان گری (متولد 28 دسامبر 1951 متولد 28 دسامبر 1951 هوستون، تگزاس، ایالات متحده) یک مشاور، استاد و مشاور نویسنده است. در سال 1969، او قبل از شروع فعالیت خود به عنوان نویسنده و مشاور روابط شخصی، او به عنوان یک فروشنده بلند مدت تبدیل شد و تمام کتاب های بعدی و فعالیت های حرفه ای خود را تشکیل داد. کتاب های او میلیون ها نسخه را فروخته است..

 

حرفه

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی نوشته دکتر جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند...

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جان گری را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جان گری را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام