رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، معجزه گر باشید - گابریل برن استین

۴,۰۰۰ تومان

خرید

معجزه گر باشید - گابریل برن استین

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) شادن پژواک 00:16:44 93.3 - 0 از 0 رای 2861

توضیحات

معجزه گر باشید - گابریل برن استین

 

ارتباط با انرژی‌های روحانی و معنوی اطراف‌ خود

 

گابریل برن استین نویسنده کتاب " قضاوت زدایی " و مدرس « دوره‌ی معجزه‌آسا » در این برنامه سه قدم برای ارتباط با انرژی‌های روحانی و معنوی اطراف‌ خود را آموزش می دهد.

برن استین می‌گوید: درنتیجه‌ی زندگی کردن با حقیقتم، من به سمتی راهنمایی شدم که حالا می توانم راجع به حقایق و معجزاتِ متافیزیکی به بقیه آموزش دهم؛ و بخاطرِ اینکه خودم یه زمانی در این راه شاگرد بودم، به شخصه اتفاقات معجزه‌آسای زیادی را در زندگیم شاهد بودم. و امروز من زندگی‌ای دارم که از شجاعانه‌ترین رویاهام هم فراتر می‌باشد.

 

معجزه از تحول در نوعِ ادراک شروع می‌شود. لحظه‌ای که ما انتخاب می‌کنیم که زندگی‌مان پر از عشق باشد انگاه می‌توانیم یکتغییر معجزه‌آسا خلق کنیم و از طریقِ تجربه‌ی بخشش، معجزه اتفاق می‌افتد.

 

« آنِ مقدس » زمانی است که یک تنفرِ قدیمی جای خود را به عشق مقدس می‌دهد. لحظه‌ای که تمامِ خشم و رنجش‌های گذشته‌ محو می‌شوند و انرژی صلح و آرامش دوباره در شما شکوفا می‌شوند و الهامِ لازم را دریافت می‌کنید. از اون لحظه به بعد، شما آماده‌ی خدمت کردن هستید.

 

زمانیکه ترس در ما رخنه می کند، مغزمان، واقعیت‌ را کنترل می‌کند در نتیجه ما به سمتِ ترس راه‌مان را کج می‌کنیم و از عظمت به سمت کوچکی سقوط می‌کنیم. پس این وظیفه‌ی ماست که این موانع را  از سر راه‌ برداریم و این سیستم‌های باورِ غلط را در هم بشکنیم. یک تغییرِ مثبت کوچیک، موجب می‌شود که موانعی که بر سرِ عشقِ ما به هستی وجود داره کم کم برداشته شود و دوباره با نیروی الهام‌بخش ارتباط برقرار کنیم. آنوقت انرژی بیشتری داریم احساس سرزندگی بیشتری داریم.

 

زمانی که بتوانیم با عشق فکر کنیم و به صدای درونی‌مان گوش دهیم آنگاه دوباره با نیروی‌ الهام‌بخش ارتباط برقرار می‌کنیم و راهنمایمان می‌شود و به یک معجزه‌گر تبدیل می‌شویم.

 

978-622-6571-58-6  شماره شابک

 

 

اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید - گابریل برن استین

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

 

نویسنده :

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

 

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) متولد 1 نوامبر 1979 در ایالات متحده می باشد. او سخنران انگیزشی آمریکایی، مربی زندگی و نویسنده است. برن استین به طور عمده از متن «دوره ای در معجزات» تعلیم می دهد.  او یک برنامه کاربردی عملی از اصول دوره ای که بر خودکفایی، بخشش و یک رویکرد جامع برای معنویت تأکید می کند، تعلیم می دهد. در سال 2009، برن استین در "نیویورک تایمز" به عنوان "گورو" برای نسل بعدی معرفی شد. 

 

 در سال 2008،گابریل برن استین تاسیس یک شبکه اجتماعی و مربیگری وب سایت برای زنان را تاسیس کرد. برن استین چهار کتاب نوشته است و برن استین نیز به عنوان یک روابط عمومی کارآفرین کار می کرد و شرکت ارتباطات SparkPlug ارتباطات را به عنوان مشارکت و همچنین ایجاد شبکه ی کارآفرینی زنان، یک سازمان غیر انتفاعی که کارآفرینان زن را متصل می کرد، تاسیس کرد. 

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای گابریل برن استین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین گابریل برن استین را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام