رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، 10فاکتور برای پیش بینی موفقیت - برندن برچارد

۸,۰۰۰ تومان

خرید

10فاکتور برای پیش بینی موفقیت - برندن برچارد

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برندن برچارد (Brendon Burchard) شادن پژواک 00:41:22 203 - 0 از 0 رای 1126

توضیحات

10فاکتور برای پیش بینی موفقیت - برندن برچارد

 

اگر اراده کنید، می‌توانید در بهترین حالتتان عمل کنید 

 

برندن برچارد نویسنده کتاب پرفروش "عادت های عملکرد عالی " و بنیان گذار آکادمی عملکرد و کارایی بالا در این برنامه ده فاکتور ارائه می‌کند که بوسیله آنها می توانید پیش‌بینی کرد آیا به اهدافتان می‌رسید؟ آیا می‌توانید رویاهای بزرگتان را دنبال کنید و دورنمای بزرگ زندگیتان را طراحی ‌کنید؟

 

شما باید یاد بگیرید فارغ از این که در حال حاضر در چه موقعیتی هستید، چگونه به سطح بعدی موفقیت و لذت و ارضای روحی در زندگی‌تان برسید.

 

اولین فاکتور برای رسیدن به اهداف "هویت آینده" است. افرادی که یک تصور دقیق و واضح از خودشان و اهدافشان در آینده دارند، شانس بیشتری برای رسیدن به هدف دارند و می‌توانند بر سختی‌ها غلبه کنند و با روحیه بیشتر بیدار می‌شوند چون می‌خواهند پیشرفت ‌کنند. 

 

افراد در صورتی تلاش می‌کنند که نتیجه اعمال‌شان ملموس باشد. افراد موفق یک رابطه بشدت عمیقی با اهداف و رویاهاشان دارند که به آنها حس رضایت می‌دهد. 

 

برای رسیدن به موفقیت و کارایی بالا حلقه ای از افراد دور خود جمع کنید که حول محور رویاها و اهداف شما قرار دارند.

 

 

978-622-6571-57-9   شماره شابک

 

 

 

ویدئوی دست یابی به بالاترین سطح عملکرد - برندن برچارد

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

نویسنده :

برندن برچارد (Brendon Burchard)

برندن برچارد (Brendon Burchard)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برندن برچارد (Brendon Burchard) 

 

برندن برچارد (Brendon Burchard) متولد 18 فوریه 1977 (41 سال) در مونتانا ایالات متحده می باشد.او شغل نویسنده، مربی با کارایی بالا، سخنران انگیزشی می باشد.

برندن  نویسنده محبوب ترین نیویورک تایمز و "مربی با پیشرو در سطح بالای جهان" است. آخرین کتاب او، عادات با کارایی بالا، بهترین فروشنده Wall Street Journal بود و نام برچارد در آمازون به عنوان یکی از سه بهترین کتاب کسب و کار و رهبری خود در سال 2017 است. در پوشش مجله موفقیت در اکتبر 2017 که در آن مقاله او را بزرگترین انگیزه پرداخت و مربی بازاریابی در جهان است. او دارای چندین دوره آنلاین توسعه شخصی با شبکه اپرا وینفری است و طبق گفته فوربس، او در دوره های آنلاین خود بیش از 1.5 میلیون دانش آموز را آموزش داده است. او، مجله Oprah، به نام او "یکی از تاثیر گذارترین رهبران در زمینه رشد شخصی" است.

حرفه

برچارد  می گوید که در 19 سالگی به عنوان یک حادثه رانندگی جان سالم به در برده است.در سال 2017، کتاب "کارآیی بالا" به بهترین فروش "وال استریت ژورنال" تبدیل شد و در فهرست "بهترین فهرست کسب و کار و رهبری 2017" آمازون بود. 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برندن برچارد را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین برندن برچارد را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام