رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، ارتباط موثر مریخی و ونوسی - جان گری

۱۸,۰۰۰ تومان

خرید

ارتباط موثر مریخی و ونوسی - جان گری

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان گری (John Gray) شادن پژواک 02:09:56 541 - 0 از 0 رای 1299

توضیحات

ارتباط موثر مریخی و ونوسی - جان گری

 

ایجاد شور و اشتیاق در روابط همسران

 

دکتر جان گری نویسنده 27 کتاب در زمینه روابط همسران از جمله کتاب پرفروش "مردان مریخی؛ زنان ونوسی"  در مورد ارتباط موثر همسران  و احساس  و خوشحالی و  سرزنده بودن در روابط صحبت می‌کند.

 

همیشه مشکلات خیلی ساده زوج ها را به نقطه طلاق نزدیک می‌کند. زمانی که عاشق می‌شویم طرفین به یکدیگر احساس خوبی دارند ولی بعد از مدتی احساس طرد شدن می کنیم.

 

 قلبتان را تصور کنید که پر از عشق است و عاشق طرف مقابل‌تان هستید و  قلبتان برای او  می تپد و قلب‌تان را به رویش باز می کنید و بعد یک مدتی انتظاراتی که دارید برآورده نمی‌شود وچیزی که می خواستید اتفاق نمی‌افتد، بحث می کنید، دعوا می کنید، انتظار دارید مشکل حل شود، ولی اینطور نمی‌شود و بعد یک آجر جلوی قلبتان می گذارید. بعد دوباره همان اتفاق می‌افتد و یک آجر دیگه هم می گذارید. ولی قلبتان هنوز پیش اوست و هنوز دوستش دارید. همه ی ما عاشق همسرمون هستیم. اگر دوستش دارید پس چرا طلاق می گیرید؟ چون شور و اشتیاق از دست رفته است.

 

زن ها یک مکانیزم بازخوردی دارند که می گوید من خوشبخت نیستم مگر اینکه از دیگران مراقبت کنم. زنان به امنیت نیاز دارند، به عشق نیاز دارند، به محافظت نیاز دارند. زن ها همچنین حافظه خوبی دارند و خوبی ها را به یاد می آورند، ولی وقتی بدی ها یادشان می‌افتد، دیگر نمی‌توانند خوبی ها را به خاطر بیاورند. 

 

مردها باید منابع مختلفی از موفقیت را داشته باشند و زنان باید منابع مختلفی از روابط را داشته باشند. هروقت که احساس عصبانیت، ناامیدی، آزردگی و غمگین بودن کردید، آن لحظه روح شما به شما یادآوری می کند که باید این شرایط را درست کنید. باید یاد بگیرید عشق چه مفهومی برای زنان و چه مفهومی برای مردان دارد.

 

978-622-6571-55-5   شماره شابک

 

ویدئوی فراتر از مریخی و ونوسی

کتاب الکترونیک مردان مریخی، زنان ونوسی

کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

نویسنده :

جان گری (John Gray)

جان گری (John Gray)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دکتر جان گری (John Gray)

 

جان گری (متولد 28 دسامبر 1951 متولد 28 دسامبر 1951 هوستون، تگزاس، ایالات متحده) یک مشاور، استاد و مشاور نویسنده است. در سال 1969، او قبل از شروع فعالیت خود به عنوان نویسنده و مشاور روابط شخصی، او به عنوان یک فروشنده بلند مدت تبدیل شد و تمام کتاب های بعدی و فعالیت های حرفه ای خود را تشکیل داد. کتاب های او میلیون ها نسخه را فروخته است..

 

حرفه

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی نوشته دکتر جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند...

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جان گری را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جان گری را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام