رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید - گابریل برن استین

۴,۰۰۰ تومان

خرید

اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید - گابریل برن استین

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) شادن پژواک 00:20:12 112 - 0 از 0 رای 3006

توضیحات

اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید - گابریل برن استین

 

 قضاوت باعث دوری ما از حقیقت درونی‌ و یگانگی با خدا می شود 

 

گابریل برن استین، نوسینده کتاب های پروفروش «کائنات هوای شما را دارد» و  «سم زداییِ قضاوت» در این برنامه برای بهبودِ واقعی و همدلی با دیگران، یک فرآیندِ قدم به قدم ر ارائه می دهد. او نویسنده ی محبوب به انتخابِ «نیویورک تایمز» است و از گابریل برن استین به عنوان یک «الگو» نام برده است.

 

قضاوت باعث دوری ما از یگانگی با خدا می‌شود. ما همگی به مهربانی، یکدلی، محبت و عشق، نیازِ عمیق داریم و درونِ همه‌ی ما خدا وجود دارد و این هویتِ واقعی ماست. و هربار که قضاوت می کنیم، خودمان را از یگانگی جدا میکنیم و از حقیقت درونی‌مان دور می کنیم. قضاوت باعث می شود که در ناخودآگاهمان حسِ بدی داشته باشیم و در نهایت  حسِ گناه به ما دست می‌دهد. 

 

مردم شدیداً به قضاوت‌کردن معتاد هستند ولی وقتی ما با وحدت و یگانگی، هم‌تراز باشیم، وقتی با مهربانی، محبت، عشق، لذت و الهام بخشی خودمان را منطبق کنیم، در آن زمان به یک آهنربا تبدیل می‌شویم.

 

به جای کینه، صلح رو انتخاب کنید. این انتخاب می تواند یک دعا باشد و شما  خود را خلاص می‌کنید و به این مسئله ایمان داشته باشید که خداوند راهِ بخشیدن را به شما نشان می‌دهد.

 

هر تهاجمی مساوی است  با نیاز به عشق؛ در واقع، اگر در موضعِ حمله قرار داشته باشیم، در همان زمان، یک موضعِ دفاعی داریم و کمبود را احساس می کنیم. یکسری زخم‌های کهنه داریم، یکسری دردهای عمیق داریم که بخاطرِ اینکه نمی‌خواهیم با آنها مواجه شویم، با برآوردنِ خشم و ابرازش به وسیله ی حمله برای مدتِ کوتاهی از مواجهه با احساس کمبود فرار می‌کنیم که  به این می‌گویند: نیازِ به عشق!

 

 

 

 978-622-6571-54-8   شماره شابک

کائنات هوای شما را دارد - گابریل برن استین

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

 

نویسنده :

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

 

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) متولد 1 نوامبر 1979 در ایالات متحده می باشد. او سخنران انگیزشی آمریکایی، مربی زندگی و نویسنده است. برن استین به طور عمده از متن «دوره ای در معجزات» تعلیم می دهد.  او یک برنامه کاربردی عملی از اصول دوره ای که بر خودکفایی، بخشش و یک رویکرد جامع برای معنویت تأکید می کند، تعلیم می دهد. در سال 2009، برن استین در "نیویورک تایمز" به عنوان "گورو" برای نسل بعدی معرفی شد. 

 

 در سال 2008،گابریل برن استین تاسیس یک شبکه اجتماعی و مربیگری وب سایت برای زنان را تاسیس کرد. برن استین چهار کتاب نوشته است و برن استین نیز به عنوان یک روابط عمومی کارآفرین کار می کرد و شرکت ارتباطات SparkPlug ارتباطات را به عنوان مشارکت و همچنین ایجاد شبکه ی کارآفرینی زنان، یک سازمان غیر انتفاعی که کارآفرینان زن را متصل می کرد، تاسیس کرد. 

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای گابریل برن استین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین گابریل برن استین را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام