رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، دست یابی به بالاترین سطح عملکرد - برندن برچارد

۴,۰۰۰ تومان

خرید

دست یابی به بالاترین سطح عملکرد - برندن برچارد

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برندن برچارد (Brendon Burchard) شادن پژواک 00:15:12 85.3 - 0 از 0 رای 1572

توضیحات

دست یابی به بالاترین سطح عملکرد - برندن برچارد

 

 نحوه رسیدن به بالاترین میزان عملکرد براساس پتانسیل

 

برندن برچارد مربی و سخنران انگیزشی و نویسنده کتاب " عادت های عملکرد عالی" که به مدت طولانی جزو پرفروش ترین کتاب های آمازون و نیویورک تایمز است در این برنامه نحوه دستیابی به بالاترین سطح عملکردتان را آموزش می‌دهد.

 

برای رسیدن به بالاترین سطح عملکرد نوع کاری که انجام می‌دهیم و نحوه انجام آن کار بسیار مهم است. عشق و علاقه مهمترین مشخصه برای افرادی است که کارایی عالی دارند و اصولا باعشق‌ترین افراد ممکن هستند و همیشه درباره فعالیتی که انجام می‌دهند حرف می‌زنند و دائما از چیزی که هیجان به آنها می‌دهد، حرف می‌زنند.

 

یک عنصر کمال‌گرایی وجود دارد که خیلی از افراد دارای کارایی بالا را به پیش می‌راند. آنها بهترین‌ها را می‌خواهند و قطعا کار آنها با عقل و درایت توام می‌باشد. برای رسیدن به کارایی بالا باید کار باارزش انجام بدهید و تفاوتی ایجاد کنید. افراد با کارایی بالا  بر اساس عشق، تعالی و خدمت به پیش می‌روند.

 

چهار عنصر را اگه یاد بگیرید و در زندگیتان فعال کنید برای همیشه تغییرتان می‌دهد. روان شما هدایتگر موفقیت‌تان می‌باشد. تصورتان از دنیا، خودتان، تصورتان از افراد دیگر، تصور کلی شما از موفقیت می‌توانند  ارزش‌هاتان، باورهایتانن، مقاصدتان را مشخص کنند.

 

باید بتوانید در راستای رسیدن به اهداف‌تان دیگران را متقاعد کنید و به انها انگیزه بدهید و روی انها اثر بذارید تا با شما همراهی کنند. اگر نتوانید افراد را قانع کنید به آنها انگیزه بدهید، قطعا نمی‌توانید سطح دستاورد خودتان در زندگی را هم بالا ببرید. پس باید در زندگی به نقطه‌ای برسید که سطح بسیار بالایی از عملکرد را به اجرا بذارید. پس مشخص کنید: در زندگی باید روی چه کسانی اثر بذارید ؟ و چطور این اثر را بذارید؟

 

چهار عنصر کلیدی برای دستیابی به عملکرد عالی عوامل زیر می باشند:

ذهن و روان، فیزیولوژی و سلامتی بدن، بازده و متقاعدسازی.

 

 

978-622-6571-53-1   شماره شابک

 

ویدئوی رهایی از بی پولی - برندن برچارد

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

نویسنده :

برندن برچارد (Brendon Burchard)

برندن برچارد (Brendon Burchard)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برندن برچارد (Brendon Burchard) 

 

برندن برچارد (Brendon Burchard) متولد 18 فوریه 1977 (41 سال) در مونتانا ایالات متحده می باشد.او شغل نویسنده، مربی با کارایی بالا، سخنران انگیزشی می باشد.

برندن  نویسنده محبوب ترین نیویورک تایمز و "مربی با پیشرو در سطح بالای جهان" است. آخرین کتاب او، عادات با کارایی بالا، بهترین فروشنده Wall Street Journal بود و نام برچارد در آمازون به عنوان یکی از سه بهترین کتاب کسب و کار و رهبری خود در سال 2017 است. در پوشش مجله موفقیت در اکتبر 2017 که در آن مقاله او را بزرگترین انگیزه پرداخت و مربی بازاریابی در جهان است. او دارای چندین دوره آنلاین توسعه شخصی با شبکه اپرا وینفری است و طبق گفته فوربس، او در دوره های آنلاین خود بیش از 1.5 میلیون دانش آموز را آموزش داده است. او، مجله Oprah، به نام او "یکی از تاثیر گذارترین رهبران در زمینه رشد شخصی" است.

حرفه

برچارد  می گوید که در 19 سالگی به عنوان یک حادثه رانندگی جان سالم به در برده است.در سال 2017، کتاب "کارآیی بالا" به بهترین فروش "وال استریت ژورنال" تبدیل شد و در فهرست "بهترین فهرست کسب و کار و رهبری 2017" آمازون بود. 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برندن برچارد را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین برندن برچارد را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام