رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کائنات هوای شما را دارد - گابریل برن استین

۴,۰۰۰ تومان

خرید

کائنات هوای شما را دارد - گابریل برن استین

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer), گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) شادن پژواک 00:18:57 126 - 3 از 3 رای 4660

توضیحات

کائنات هوای شما را دارد - گابریل برن استین

 

 تسلیم خواست خداوند شوید 

 

همه ما سعی می کنیم کنترلِ بعضی چیزی ها را به عهده بگیریم. همه‌ی این کنترل‌ها، همه‌ی این دستکاری‌ها، همه‌ی این تلاش‌ها برای رقم زدن یک اتفاق خاص؛ یک جور مقاومت می باشد، مقاومت‌ نسبت به توازن و آن صدایِ درونی که هر لحظه شما را به سمتِ خودش فرا می خواند. عظمتی که درونِ شما وجود دارد و شما یادتان رفته که به حرفش گوش بدهید.

 

ولی در نبودِ مقاومت هست که ما دوباره به توازن می رسیم. در نبودِ ان مقاومت ما حقیقتِ وجودی‌مان را به یاد می آوریم و با کائنات ارتباط برقرار می کنیم. کائنات همیشه در حالِ فرستادن انرژی‌ِ عشقی بوده که درونِ ماست و اطراف ماست و همیشه در حال راهنمایی‌ ما می باشد. بوسیله ی تسلیمِ معنوی ما دوباره به توازن می رسیم و دوباره با عظمت و وجودِ ماورایی ارتباط برقرار می کنیم.

 

گابریل برن استین در برنامه " کائنات هوای شما را دارد" پنج قدم برای ارتباطِ مجدد، و رسیدن دوباره به توازن و راه‌اندازی مجدد خودتان را بیان می کند.

قدم اول: از دعا کردنی که همراه با کنترل باشد دست بردارید و به جای آن برای رسیدن به چیزی که به نفعِ همه‌است دعا کنیم.

قدمِ دوم: روی چیزهایی تمرکز کنید که درحالِ رشد و شکوفایی در آن هستید.

قدم سوم: موانع، مسیرهای انحرافی‌ای به سمتِ مسیرِ درست هستند.

قدم چهارم: زمانیکه از کائنات پیامی را بخواهیم، همیشه دریافتش می کنیم.

قدم پنجم: افرادی که از نتایج مطمئن‌ هستند، می توانند انتظار را تحمل کنند.

 

«نیویورک تایمز» از «گابریل برن استین» به عنوانِ یک الگو برای نسلِ جدیدِ جویندگانِ معنویت نام برده است. گابریل برن استین در کتاب ها و سمینارهای خود به افراد کمک می کند تا بتوانند صدای درونی خودشان را بهتر بشنوند. گابریل برن استین در وبسایتش مطالب زیادی در مورد  نکاتِ معنوی، ترک اعتیاد و یا مواجهه با نظرات منفی دیگران، و مدیتیشن برای مواقعی که وحشت‌زده ایم  دارد. کتاب های گابریل برن استین جزء پروفروش های نیویورک تایمز و آمازون می باشد که به چندین زبان ترجمه شده است و طرفداران بسیاری در تمام دنیا دارد.

 

 

 

 978-622-6571-50-0   شماره شابک

 

 

ارتباط با راهنمای درونیگابریل برن استین

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

 

نویسنده :

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

 

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) متولد 1 نوامبر 1979 در ایالات متحده می باشد. او سخنران انگیزشی آمریکایی، مربی زندگی و نویسنده است. برن استین به طور عمده از متن «دوره ای در معجزات» تعلیم می دهد.  او یک برنامه کاربردی عملی از اصول دوره ای که بر خودکفایی، بخشش و یک رویکرد جامع برای معنویت تأکید می کند، تعلیم می دهد. در سال 2009، برن استین در "نیویورک تایمز" به عنوان "گورو" برای نسل بعدی معرفی شد. 

 

 در سال 2008،گابریل برن استین تاسیس یک شبکه اجتماعی و مربیگری وب سایت برای زنان را تاسیس کرد. برن استین چهار کتاب نوشته است و برن استین نیز به عنوان یک روابط عمومی کارآفرین کار می کرد و شرکت ارتباطات SparkPlug ارتباطات را به عنوان مشارکت و همچنین ایجاد شبکه ی کارآفرینی زنان، یک سازمان غیر انتفاعی که کارآفرینان زن را متصل می کرد، تاسیس کرد. 

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای گابریل برن استین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین گابریل برن استین را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام