رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کائنات هوای شما را دارد - گابریل برن استین

۴,۰۰۰ تومان

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کائنات هوای شما را دارد - گابریل برن استین

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein), وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) شادن پژواک 00:18:57 126 - 3 از 3 رای 2909

توضیحات

کائنات هوای شما را دارد - گابریل برن استین

 

 تسلیم خواست خداوند شوید 

 

همه ما سعی می کنیم کنترلِ بعضی چیزی ها را به عهده بگیریم. همه‌ی این کنترل‌ها، همه‌ی این دستکاری‌ها، همه‌ی این تلاش‌ها برای رقم زدن یک اتفاق خاص؛ یک جور مقاومت می باشد، مقاومت‌ نسبت به توازن و آن صدایِ درونی که هر لحظه شما را به سمتِ خودش فرا می خواند. عظمتی که درونِ شما وجود دارد و شما یادتان رفته که به حرفش گوش بدهید.

 

ولی در نبودِ مقاومت هست که ما دوباره به توازن می رسیم. در نبودِ ان مقاومت ما حقیقتِ وجودی‌مان را به یاد می آوریم و با کائنات ارتباط برقرار می کنیم. کائنات همیشه در حالِ فرستادن انرژی‌ِ عشقی بوده که درونِ ماست و اطراف ماست و همیشه در حال راهنمایی‌ ما می باشد. بوسیله ی تسلیمِ معنوی ما دوباره به توازن می رسیم و دوباره با عظمت و وجودِ ماورایی ارتباط برقرار می کنیم.

 

گابریل برن استین در برنامه " کائنات هوای شما را دارد" پنج قدم برای ارتباطِ مجدد، و رسیدن دوباره به توازن و راه‌اندازی مجدد خودتان را بیان می کند.

قدم اول: از دعا کردنی که همراه با کنترل باشد دست بردارید و به جای آن برای رسیدن به چیزی که به نفعِ همه‌است دعا کنیم.

قدمِ دوم: روی چیزهایی تمرکز کنید که درحالِ رشد و شکوفایی در آن هستید.

قدم سوم: موانع، مسیرهای انحرافی‌ای به سمتِ مسیرِ درست هستند.

قدم چهارم: زمانیکه از کائنات پیامی را بخواهیم، همیشه دریافتش می کنیم.

قدم پنجم: افرادی که از نتایج مطمئن‌ هستند، می توانند انتظار را تحمل کنند.

 

«نیویورک تایمز» از «گابریل برن استین» به عنوانِ یک الگو برای نسلِ جدیدِ جویندگانِ معنویت نام برده است. گابریل برن استین در کتاب ها و سمینارهای خود به افراد کمک می کند تا بتوانند صدای درونی خودشان را بهتر بشنوند. گابریل برن استین در وبسایتش مطالب زیادی در مورد  نکاتِ معنوی، ترک اعتیاد و یا مواجهه با نظرات منفی دیگران، و مدیتیشن برای مواقعی که وحشت‌زده ایم  دارد. کتاب های گابریل برن استین جزء پروفروش های نیویورک تایمز و آمازون می باشد که به چندین زبان ترجمه شده است و طرفداران بسیاری در تمام دنیا دارد.

 

 

 

 978-622-6571-50-0   شماره شابک

 

 

ارتباط با راهنمای درونیگابریل برن استین

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

 

نویسنده :

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer)

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer)

 

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) وین دایر در ۱۰ مه ۱۹۴۰ در شهر دترویت آمریکا به دنیا آمد. پدرش ملوین لیله و مادرش هنزل ایرنه نام داشت. او بیشتر دوران نوجوانی خود را در پرورشگاه طی کرد. او در دانشگاه سنت جان به عنوان محقق کار می‌کرد.

 

وین دایر نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما (با عنوان "چگونه شخصیت سالم‌تر بیابیم؟" در ترجمه فارسی) در سال ۱۹۷۶ در حدود ۳۰ میلیون نسخه فروخت و جزء یکی از بالاترین فروش کتاب‌ها در تاریخ شد. دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال ۲۰۱۱ مجله Watkins Magazine وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیر گذار در دنیا معرفی کرد. وین دایر در ۲۹ اوت سال 2015 در گذشت.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان عناوین وین دایر  را به  فارسی ترجمه و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  وین دایر  را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

 

محصولات مشابه

ارسال پیام