رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، رهایی از بی پولی - برندن برچارد

۵,۰۰۰ تومان

خرید

رهایی از بی پولی - برندن برچارد

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برندن برچارد (Brendon Burchard) شادن پژواک 00:19:10 121 - 0 از 0 رای 2543

توضیحات

رهایی از بی پولی - برندن برچارد

 

به توانایی های خودتان ایمان داشته باشید و مسئولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

 

وضعیت مالی که الان دارید، به خاطر تصمیماتی است که در گذشته گرفته اید؛ پس اگر مشکل  مالی دارید به علت اینکه به موقع تصمیم درست نگرفته اید و مسئولیت کامل زندگی خود را به عهده نگرفته اید.

 

به توانایی های خودتان در درست کردن اوضاع ایمان داشته باشید. صادقانه مشکل مالیتان را قبول کنید و از موقعیت فرار نکنید و اگر بشدت بی‌پول هستید، تظاهر نکنید که این طور نیست. باید به کمترین‌ها قانع باشید تا هر چه زودتر از مخمصه خلاص شوید.

 

طرز فکرتان را تغییر بدهید و سریعا وارد عمل شوید و اگر عادت های ولخرجی کردنی که شما را به دردسر انداخته را تغییر  ندهید، هیچ وقت از بی پولی خلاص نمی‌شوید. همیشه در حال یادگیری باشید و مشخص کنید چه مهارت‌هایی را باید یاد بگیرید تا به سطح بعدی شغلتان برسید.

 

978-622-6571-27-2  شماره شابک

 

ویدئوی چرا تغییر سخت است - برندن برچارد

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

نویسنده :

برندن برچارد (Brendon Burchard)

برندن برچارد (Brendon Burchard)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برندن برچارد (Brendon Burchard) 

 

برندن برچارد (Brendon Burchard) متولد 18 فوریه 1977 (41 سال) در مونتانا ایالات متحده می باشد.او شغل نویسنده، مربی با کارایی بالا، سخنران انگیزشی می باشد.

برندن  نویسنده محبوب ترین نیویورک تایمز و "مربی با پیشرو در سطح بالای جهان" است. آخرین کتاب او، عادات با کارایی بالا، بهترین فروشنده Wall Street Journal بود و نام برچارد در آمازون به عنوان یکی از سه بهترین کتاب کسب و کار و رهبری خود در سال 2017 است. در پوشش مجله موفقیت در اکتبر 2017 که در آن مقاله او را بزرگترین انگیزه پرداخت و مربی بازاریابی در جهان است. او دارای چندین دوره آنلاین توسعه شخصی با شبکه اپرا وینفری است و طبق گفته فوربس، او در دوره های آنلاین خود بیش از 1.5 میلیون دانش آموز را آموزش داده است. او، مجله Oprah، به نام او "یکی از تاثیر گذارترین رهبران در زمینه رشد شخصی" است.

حرفه

برچارد  می گوید که در 19 سالگی به عنوان یک حادثه رانندگی جان سالم به در برده است.در سال 2017، کتاب "کارآیی بالا" به بهترین فروش "وال استریت ژورنال" تبدیل شد و در فهرست "بهترین فهرست کسب و کار و رهبری 2017" آمازون بود. 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برندن برچارد را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین برندن برچارد را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام