رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، ارتباط با راهنمای درونی - گابریل برن استین

۲,۰۰۰ تومان

خرید

ارتباط با راهنمای درونی - گابریل برن استین

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) شادن پژواک 00:07:45 38.4 - 0 از 0 رای 4332

توضیحات

ارتباط با راهنمای درونی - گابریل برن استین

 

همیشه  در حمایت خداوند هستیم 

 

ما از طرف خدا یکسری راهنما، یا فرشته داریم که از ما حمایت می کنند و راهنمایی‌مان می کنند. به ما ایده‌های جدیدی می دهند وکمک می کنند تا تصمیم‌های جدیدی بگیریم و مسیرِ درستی را انتخاب کنیم.

 

شما باید به این اعتقاد داشته باشید که این رابطه وجود دارد و یک راهنما فراتر از وجودِ فیزیکی‌تان از طرف خدا وجود دارد که از شما پشتیبانی می کند و شما را راهنمایی می کند. بعد از اینکه به این ایمان رسیدید، می توانید از آنها کمک بخواهید و با اجازه و خواستِ قلبی‌تان اینکار را شروع کنید.

 

راهنماهای شما همیشه درحال پشتیبانی از شما هستند ولی فقط در صورتی واردِ عمل می شوند که شما بخواهید؛ پس باید تمرین کنید و یاد بگیرید که با راهنماهایتان رابطه برقرارکنید.

 

 

978-622-6571-45-6   شماره شابک

 

کائنات هوای شما را دارد - گابریل برن استین

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

نویسنده :

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

 

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) متولد 1 نوامبر 1979 در ایالات متحده می باشد. او سخنران انگیزشی آمریکایی، مربی زندگی و نویسنده است. برن استین به طور عمده از متن «دوره ای در معجزات» تعلیم می دهد.  او یک برنامه کاربردی عملی از اصول دوره ای که بر خودکفایی، بخشش و یک رویکرد جامع برای معنویت تأکید می کند، تعلیم می دهد. در سال 2009، برن استین در "نیویورک تایمز" به عنوان "گورو" برای نسل بعدی معرفی شد. 

 

 در سال 2008،گابریل برن استین تاسیس یک شبکه اجتماعی و مربیگری وب سایت برای زنان را تاسیس کرد. برن استین چهار کتاب نوشته است و برن استین نیز به عنوان یک روابط عمومی کارآفرین کار می کرد و شرکت ارتباطات SparkPlug ارتباطات را به عنوان مشارکت و همچنین ایجاد شبکه ی کارآفرینی زنان، یک سازمان غیر انتفاعی که کارآفرینان زن را متصل می کرد، تاسیس کرد. 

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای گابریل برن استین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین گابریل برن استین را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام