رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، ایجاد انرژی و نشاط در مردان - جان گری

۳,۰۰۰ تومان

خرید

ایجاد انرژی و نشاط در مردان - جان گری

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان گری (John Gray) شادن پژواک 00:10:55 53.4 - 0 از 0 رای 1782

توضیحات

ایجاد انرژی و نشاط در مردان - جان گری

 

تولید هورمون های مردانه در شرایط سالم

 

هورمون‌های بدن مردان باید در توازن باشند و اگر به اندازه کافی تستوسترون که هورون مردانه است در بدن تولید نشوند باعث مشکلاتی در فیزیک و مردانگی مردان می شوند.مردان برای تولید هور مون های مردانه باید وارد جامعه شوند و برای زندگیشان هدف گذاری کنند و مسائلی رو حل کنند و از توانایی‌هایشان استفاده کنند.

 

امروزه مردان دست از کار کردن برنمی‌دارند و در منزل هم کار می‌کنند. مدام کار می‌کنند و همیشه یک زمانی از کار زیاد خسته و افسرده می شوند. ولی برای توازن در هورمون های در بدنشان باید بعد از فعالیت زیاد استراحت داشته باشند. می‌توانند مدیتیشن کنند و یا بعضی ها می نشینند و تلویزیون نگاه می‌کنند، یا روزنامه می‌خوانند و  یک مدت می روند در غار خودشان تا بعد از کار سخت، آرام شوند.

 

آقایان، اگر روزانه سخت کار می‌کنند باید اوقات بیکاری داشته باشند و استراحت کنند. این اوقات فراغت باید آرامش بخش باشد چیزی باشد که از آن  لذت ببرند و کاملاً از شغلشان جدا باشد

 

 اگر می‌خواهید تستوسترون‌های استفاده شده در فعالیت های روزانه و ورزش کردن را بازیابی کنید باید به اندازه کافی در زمان های فراغت تان استراحت کنید.

 

978-622-6558-84-6   شماره شابک

 

ویدئوی ارتباط همسران در دنیای پیچیده - جان گری

کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

نویسنده :

جان گری (John Gray)

جان گری (John Gray)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دکتر جان گری (John Gray)

 

جان گری (متولد 28 دسامبر 1951 متولد 28 دسامبر 1951 هوستون، تگزاس، ایالات متحده) یک مشاور، استاد و مشاور نویسنده است. در سال 1969، او قبل از شروع فعالیت خود به عنوان نویسنده و مشاور روابط شخصی، او به عنوان یک فروشنده بلند مدت تبدیل شد و تمام کتاب های بعدی و فعالیت های حرفه ای خود را تشکیل داد. کتاب های او میلیون ها نسخه را فروخته است..

 

حرفه

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی نوشته دکتر جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند...

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جان گری را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جان گری را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام