رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، چرا تغییر سخت است؟ - برندن برچارد

۴,۰۰۰ تومان

خرید

چرا تغییر سخت است؟ - برندن برچارد

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برندن برچارد (Brendon Burchard) شادن پژواک 00:18:27 115 - 4 از 1 رای 2410

توضیحات

چرا تغییر سخت است؟ - برندن برچارد

 

شناخت هزینه های تغییر  و تسهیل پرداخت آن

 

همه ما می خواهیم زندگی مان را بهتر کنیم و سلامتی، کار، رابطه و سبک زندگی مان را بهتر کنیم، هدفی برای خودتان تعیین می کنید و مطمئن هم هستید که واقعا می خواهید بهش برسید، ولی بعد از یک مدتی هدفتان را رها می کنیدـ؛ چرا؟ 

 

اگر می خواهید زندگی خودتان را تغییر بدهید باید هزینه تغییر را بشناسید و اگاهانه آنها را پرداخت نمایید. توانایی های خودتان را باور کنید و بهشان اعتماد کنید و بهترین عملکرد خودتان راداشته باشید تا با تغییر کنار بیایید.

 

تو زندگی عدم اطمینان را فراموش کنید و روی ناشناخته ها ریسک کنید و وقتی واردش شدید، با آسیب پذیر و ترسیدن مشکلی نداشته باشید و  به خودتان اجازه بدهید که ندانید و حرکت کنید. به پتانسیل واقعی که بهش باور دارید برسید. برای اینکار باید اعتماد به نفس و آزادی داشته باشید و در لحظه زندگی کنید و به اینکه دیگران چه فکری می کنند اصلا اهمیتی ندهید.

 

فقط در موقعیت های سخته که شخصیت واقعی شما خودش را نشان می دهد و ساخته می شود. فقط در مشکلات مسیر معنا پیدا می کند و ارزشمند می شود. اگر همه چیز آسان بود، هیچکدام از ما رشد نمی کردیم و یاد نمی گرفتیم، در کشمکش و چالش ما رشد واقعی را پیدا می کنیم.

 

 978-622-6571-28-9   شماره شابک

ویدئوی سال کارایی بالا - برندن برچارد

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

نویسنده :

برندن برچارد (Brendon Burchard)

برندن برچارد (Brendon Burchard)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برندن برچارد (Brendon Burchard) 

 

برندن برچارد (Brendon Burchard) متولد 18 فوریه 1977 (41 سال) در مونتانا ایالات متحده می باشد.او شغل نویسنده، مربی با کارایی بالا، سخنران انگیزشی می باشد.

برندن  نویسنده محبوب ترین نیویورک تایمز و "مربی با پیشرو در سطح بالای جهان" است. آخرین کتاب او، عادات با کارایی بالا، بهترین فروشنده Wall Street Journal بود و نام برچارد در آمازون به عنوان یکی از سه بهترین کتاب کسب و کار و رهبری خود در سال 2017 است. در پوشش مجله موفقیت در اکتبر 2017 که در آن مقاله او را بزرگترین انگیزه پرداخت و مربی بازاریابی در جهان است. او دارای چندین دوره آنلاین توسعه شخصی با شبکه اپرا وینفری است و طبق گفته فوربس، او در دوره های آنلاین خود بیش از 1.5 میلیون دانش آموز را آموزش داده است. او، مجله Oprah، به نام او "یکی از تاثیر گذارترین رهبران در زمینه رشد شخصی" است.

حرفه

برچارد  می گوید که در 19 سالگی به عنوان یک حادثه رانندگی جان سالم به در برده است.در سال 2017، کتاب "کارآیی بالا" به بهترین فروش "وال استریت ژورنال" تبدیل شد و در فهرست "بهترین فهرست کسب و کار و رهبری 2017" آمازون بود. 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برندن برچارد را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین برندن برچارد را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام