رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، ارتباط همسران در دنیای پیچیده - جان گری

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

ارتباط همسران در دنیای پیچیده - جان گری

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان گری (John Gray) شادن پژواک 00:52:39 257 - 0 از 0 رای 1844

توضیحات

ارتباط همسران در دنیای پیچیده - جان گری

 

رابطه با عشق رشد می کند

 

امروزه در رابطه بودن خیلی سخته، ما خودمان را گم کردیم چه اتفاقی افتاده است؟ چرا مردها علاقه شان به زن ها را از دست می دهند؟ چرا زن ها علاقه شان به مردها را از دست می دهند؟

 

در ازدواج هر طرف نقشی دارد. و این نقش در دهه 60 میلادی شروع به عوض شدن کرد. زن ها استقلال بیشتری پیدا کردن. زن ها رفتن تو کارخونه ها و کارها مردانه انجام دادند.

 

قدرتمند شدن زن ها و آزادی شان باعث شده تمامِ اون چیزی که هستند را ابراز کنند و دیگه فقط یک موجود حساس، آسیب پذیر، خوشحال، دوست داشتنی، مهربون نباشند. الان زن ها  می خواهند مستقل باشند و تصمیمات بزرگ بگیرند و رهبر باشند  و برای دولت کار کنند و پولدار شوند و شغل خوبی داشته باشند و هفته ای 80 ساعت کار کنند و در آخر بیاند خونه و خوشحال نباشند. 

 

احساسات ما به هم مرتبط هستند. بعضی ها در رابطه ها خوشحال و راضی نیستند چون با هم ارتباطی ندارند. تفاوت زن و مرد بعد از ازدواج  اینکه مردها می گویند لطفا همینجوری که اول آشنای مان بودی ؛ بمان. زن ها می گویند حالا که ازدواج کردیم، می توانم تغییرش بدهم و بهترش کنم.

فقط باید تفاوت ها را درک کرد. در نهایت ازدواج یه آزمایش بزرگ برای یاد گرفتن یک چیز می باشد: عشق بی قید و شرط.

 

 

 978-622-6558-85-3       شماره شابک

ویدئوی خواب بهتر برای مردان - جان گری

کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

نویسنده :

جان گری (John Gray)

جان گری (John Gray)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دکتر جان گری (John Gray)

 

جان گری (متولد 28 دسامبر 1951 متولد 28 دسامبر 1951 هوستون، تگزاس، ایالات متحده) یک مشاور، استاد و مشاور نویسنده است. در سال 1969، او قبل از شروع فعالیت خود به عنوان نویسنده و مشاور روابط شخصی، او به عنوان یک فروشنده بلند مدت تبدیل شد و تمام کتاب های بعدی و فعالیت های حرفه ای خود را تشکیل داد. کتاب های او میلیون ها نسخه را فروخته است..

 

حرفه

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی نوشته دکتر جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند...

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جان گری را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جان گری را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام