رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، خواب بهتر برای مردان - جان گری

۳,۰۰۰ تومان

خرید

خواب بهتر برای مردان - جان گری

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان گری (John Gray) شادن پژواک 00:10:45 68.2 - 5 از 1 رای 1937

توضیحات

خواب بهتر برای مردان - جان گری

 

 تعادل آنزیم ها موجب کاهش استرس و خواب راحت تر می شود

 

 ثابت شده  است که مردان متاهل شاد، خواب بهتری دارند و  کمتر دچار مشکلات قلبی و سرطان می شوند، عمر طولانی دارند و جوانتر می مانند و همه اینها از یک رابطه شاد نشأت میگیرد.

 

خواب مهمترین چیز برای یک مرد می باشد درست مثل ماهیچه ها؛ برای پرانرژی بودن، باید ماهیچه هایتان را تقویت کنید. شما از عضلاتتان استفاده می کنید تا قوی و پرانرژی باشید. اگر انرژی تولید نشود، انگیزه تان را از دست می دهید و احساس خستگی می کنید و  نمی توانید خوب بخوابید. مردان احتیاج دارند بیرون کار کنند، از ماهیچه هاشون کار بکشند؛ در واقع مردان برای حل مشکلات، تعمیر اشیاء، انجام کارها، رسیدن به هدف، روبرو شدن با موارد بحرانی، تستسترون مصرف می کنند و با استفاده از تستسترون، میزان استرس را کاهش می دهند.

 

نباید کل زندگیتان را کار کنید. وقتی همیشه در حال کار کردن باشید میزان استرستان فوق العاده بالاست. بشینید و ریلکس کنید. حرف بزنین، کتاب بخوانید، برنامه تلوزیونی ببینید. تمام این موارد که باعث آرامش می شوند می توانند میزان تستسترون شما را افزایش بدهند و زمانیکه  میزان تستسترون درست باشه، میزان استرستان کم می شود و می توانید راحت  بخوابید.

 

هرچه سن مردان بالاتر می رود خوابشان کم و کمتر می شود و همراه با آن میزان تستسترون تولید شده در بدنشون کاهش پیدا می کند و نمی توانند طولانی بخوابند و وقتی شبها خوب نخوابیم، نمی توانیم تستسترون کافی بسازیم و در طول روز انگیزه نداریم و کارایی مان پایین میاد.

 

 

 978-622-6558-88-4     شماره شابک

ویدئوی خواب بهتر برای زنان - جان گری

کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

نویسنده :

جان گری (John Gray)

جان گری (John Gray)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دکتر جان گری (John Gray)

 

جان گری (متولد 28 دسامبر 1951 متولد 28 دسامبر 1951 هوستون، تگزاس، ایالات متحده) یک مشاور، استاد و مشاور نویسنده است. در سال 1969، او قبل از شروع فعالیت خود به عنوان نویسنده و مشاور روابط شخصی، او به عنوان یک فروشنده بلند مدت تبدیل شد و تمام کتاب های بعدی و فعالیت های حرفه ای خود را تشکیل داد. کتاب های او میلیون ها نسخه را فروخته است..

 

حرفه

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی نوشته دکتر جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند...

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جان گری را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جان گری را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام