کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، خواب بهتر برای مردان - جان گری

۳,۰۰۰ تومان

خرید

خواب بهتر برای مردان - جان گری

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان گری (John Gray) شادن پژواک 00:10:45 68.2 - 3 از 2 رای 8084

توضیحات

خواب بهتر برای مردان - جان گری

 

 تعادل آنزیم ها موجب کاهش استرس و خواب راحت تر می شود

 

 ثابت شده  است که مردان متاهل شاد، خواب بهتری دارند و  کمتر دچار مشکلات قلبی و سرطان می شوند، عمر طولانی دارند و جوانتر می مانند و همه اینها از یک رابطه شاد نشأت میگیرد.

خواب مهمترین چیز برای یک مرد می باشد درست مثل ماهیچه ها؛ برای پرانرژی بودن، باید ماهیچه هایتان را تقویت کنید. شما از عضلاتتان استفاده می کنید تا قوی و پرانرژی باشید. اگر انرژی تولید نشود، انگیزه تان را از دست می دهید و احساس خستگی می کنید و  نمی توانید خوب بخوابید. مردان احتیاج دارند بیرون کار کنند، از ماهیچه هاشون کار بکشند؛ در واقع مردان برای حل مشکلات، تعمیر اشیاء، انجام کارها، رسیدن به هدف، روبرو شدن با موارد بحرانی، تستسترون مصرف می کنند و با استفاده از تستسترون، میزان استرس را کاهش می دهند.

نباید کل زندگیتان را کار کنید. وقتی همیشه در حال کار کردن باشید میزان استرستان فوق العاده بالاست. بشینید و ریلکس کنید. حرف بزنین، کتاب بخوانید، برنامه تلوزیونی ببینید. تمام این موارد که باعث آرامش می شوند می توانند میزان تستسترون شما را افزایش بدهند و زمانیکه  میزان تستسترون درست باشه، میزان استرستان کم می شود و می توانید راحت  بخوابید.

هرچه سن مردان بالاتر می رود خوابشان کم و کمتر می شود و همراه با آن میزان تستسترون تولید شده در بدنشون کاهش پیدا می کند و نمی توانند طولانی بخوابند و وقتی شبها خوب نخوابیم، نمی توانیم تستسترون کافی بسازیم و در طول روز انگیزه نداریم و کارایی مان پایین میاد.

 شما می توانید با کلیک بر روی لینک، در مورد جان گری بیشتر بخوانید. 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام