رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، 10 مکمل طبیعی برای بهبود عملکرد مغز - جان گری

۳,۰۰۰ تومان

خرید

10 مکمل طبیعی برای بهبود عملکرد مغز - جان گری

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان گری (John Gray) شادن پژواک 00:10:38 67.4 - 5 از 1 رای 1776

توضیحات

10 مکمل طبیعی برای بهبود عملکرد مغز - جان گری

 

راه حل هایی عملی برای تمرکز و هوشیاری مغز 

 

همه ی اتفاقات خوب از مغز سالم نشات می گیرد. هنگامی که  مغز درست کار کند, شما احساس خوش بینی وانگیزه دارید، حافظه تان خوب و می توانید تمرکز کنید.

 

عدم توازن عملکرد مغز موجب می شود با اینکه عشق و حامی دارید و از زندگیتان حفاظت می کنید و همه شرایط خوبه، اما نمی توانید با خودتان کنار بیایید و احساس خوبی ندارید و خودتان را آدمی شکست خورده تصور می کنید و نمی توانید حال خوب و مثبت خودتان را حفظ کنید و حافظه خوبی داشته باشید. 

 

سمی بودن فلزات سنگین یکی از عوامل مهم فراموشی و آلزایمر می باشد و مانع فعالیت های مغزی می شود. شما در دنیایی با ذرات سمی و آلوده زندگی می کنید. این ذرات نانو وارد سیستم بدن و گیرنده های مغز شما می شوند و در نتیجه مغز به درستی عمل نمی کند و بدنتان گابای کافی برای شاد بودن ندارد. همینطور دوپامین کافی نخواهید داشت و تمایل به اعتیاد پیدا می کنید, انگیزه تان کم می شود و ...

 

 

978-622-6558-83-9   شماره شابک

 

کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

ویدئوی مردان هوشیار - جان گری 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

نویسنده :

جان گری (John Gray)

جان گری (John Gray)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دکتر جان گری (John Gray)

 

جان گری (متولد 28 دسامبر 1951 متولد 28 دسامبر 1951 هوستون، تگزاس، ایالات متحده) یک مشاور، استاد و مشاور نویسنده است. در سال 1969، او قبل از شروع فعالیت خود به عنوان نویسنده و مشاور روابط شخصی، او به عنوان یک فروشنده بلند مدت تبدیل شد و تمام کتاب های بعدی و فعالیت های حرفه ای خود را تشکیل داد. کتاب های او میلیون ها نسخه را فروخته است..

 

حرفه

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی نوشته دکتر جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند...

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جان گری را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جان گری را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام