رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، خواب بهتر برای زنان - جان گری

۳,۰۰۰ تومان

خرید

خواب بهتر برای زنان - جان گری

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان گری (John Gray) شادن پژواک 00:10:35 59.3 - 3 از 1 رای 1900

توضیحات

خواب بهتر برای زنان - جان گری

 

زن ها احتیاج دارند که به خواب عمیق  فرو بروند

 

تحقیقات نشان داده که یک خانم در محیط کارش دو برابر یک مرد استرس دارد و زمانی که از سر کار بر می گردد خانه حتی  استرسش از دو برابر هم بیشتر می شود. این یعنی میزان  استرس آنها چهار برابر یک مرد می باشد.

 

زن ها احتیاج دارند که به خواب عمیق  فرو بروند و لازمه ی آن  استرس پایین می باشد هنگامی که زنی نتواند به استرس خود غلبه کند، نمی تواند شب بخواب عمیق برود.

 

زمانیکه بُعد مریخی خانم ها بیشتر بروز پیدا کند، کارهایی را انجام می دهند که اورژانسی و فوری باشند و مهلت کمی دارند.

نهایتا خودشان را قربانی می کنند. همه این کارها هورمون تستسترون در بدن آزاد می کند که مانع فعالیت هورمون اکسی توسین میشود.  اکسی توسین هورمونی است که وقتی زنها عاشق می شوند و  حال خوبی دارند برای کاهش استرس ترشح می شود.

 

زنی که به مقدار زیاد هورمون اکسی توسین نداشته باشد به سختی می تواند عاشق شود و حال خوبی داشته باشه و بر استرس غلبه کند و در نتیجه خوب بخوابد.

 

 

 978-622-6558-87-7    شماره شابک

ویدئوی خواب بهتر برای مردان - جان گری

کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

 

نویسنده :

جان گری (John Gray)

جان گری (John Gray)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دکتر جان گری (John Gray)

 

جان گری (متولد 28 دسامبر 1951 متولد 28 دسامبر 1951 هوستون، تگزاس، ایالات متحده) یک مشاور، استاد و مشاور نویسنده است. در سال 1969، او قبل از شروع فعالیت خود به عنوان نویسنده و مشاور روابط شخصی، او به عنوان یک فروشنده بلند مدت تبدیل شد و تمام کتاب های بعدی و فعالیت های حرفه ای خود را تشکیل داد. کتاب های او میلیون ها نسخه را فروخته است..

 

حرفه

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی نوشته دکتر جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند...

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جان گری را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جان گری را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام